Trúfnete si na stavbu domu svojpomocne?

21.03.2018
Stavať domy svojpomocne je na Slovensku úzus. Za socializmu ľudia v podstate ani nemali inú možnosť, len osloviť kamarátov, bratrancov a strýkov, pochytať lopaty a kelne a poďho po večeroch aj víkendoch stavať. Dnes to už nie je nutnosť, je to jednoducho vaše rozhodnutie.

Jarné upratovanie v dielni. Pripravte sa na ďalšiu sezónu

21.03.2018
Dobre zorganizovaná dielňa vám zaručí rýchlejšiu a kvalitnejšiu prácu. S prichádzajúcou jarou sa predsa nemôžete nechať zdržovať neustálym hľadaním klincov a skrutkovačov. Upracte si svoj pracovný priestor a pustite sa do nových projektov s čistou hlavou.

Uvažujete o solároch? Tri praktické ukážky, aké máte možnosti

20.03.2018
Energia zo slnka je zadarmo. A vďaka solárnym systémom so solárnymi kolektormi ju aj vy môžete využívať jednoducho a zároveň veľmi efektívne. Pre bytové, rodinné i energeticky pasívne domy ponúkame pár praktických ukážok:

Tehla premyslená do posledného detailu

20.03.2018
Murovací systém KMB SENDWIX je ideálny pre každého, kto chce do posledného detailu premyslený produkt. Vo vápennopieskových tehlách je možné využiť priebežné otvory na vedenie inštalácií – na tehlách sú na vonkajšom povrchu viditeľné výstupky, ktoré označujú umiestnenie vnútorných priebežných ...

Jednoduché ukladanie bez lepenia? FatraClick!

19.03.2018
Pri výbere ideálnej podlahovej krytiny je dôležité zamerať sa na celý rad vlastností, či už sa jedná o design, odolnosť alebo jednoduchú údržbu. Jedným z aspektov, ktorý môže výber podlahy uľahčiť, je tiež náročnosť položenia. Podlaha, ktorú si ľahko položíte sami? Áno, je to možné! Podlaha ...
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

Prečítajte si

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama