Bezpečnostné dvere majú chrániť vás a vaše poklady počas generácií

25.04.2019
Výber vchodových bezpečnostných dverí prichádza často na rad až po dokončení hrubej stavby. Netreba ho ale zanedbať, pretože práve dvere budú deliacou čiarou medzi vaším majetkom a neželanými vonkajšími vplyvmi. Odporúčame zvážiť viacero faktorov – aby dvere vyhovovali vašim požiadavkám na ...

Leier Durisol – stavebný systém pre zdravé bývanie

25.04.2019
Popri tradičných  sa stále vo väčšej miere presadzujú aj moderné stavebné systémy, vhodné aj pre projekt nízkoenergetického domu s minimálnym dopadom na životné prostredie. Do tejto kategórie sa radí aj stavebný materiál Durisol, ktorý má vo svojej ponuke spoločnosť Leier Baustoffe SK.

DSP HELUZ nahradia asfaltové pásy, zlepšujú prenos síl a tlmia prenos hluku a vibrácií

24.04.2019
Spoločnosť HELUZ začala dodávať na zhotovenie keramického stropu HELUZ MIAKO nový Deformačno-separačný pás (DSP) HELUZ. Tento kompozitný stavebný materiál na pružnú separáciu nosného muriva od nadväzujúcej vodorovnej konštrukcie svojimi vlastnosťami plne nahradí ťažké živičné pásy a zároveň ...

Inovatívne vykurovanie a vetranie s EKOSMART bonusom

23.04.2019
Spoločnosť STIEBEL ELTRON patrí k popredným medzinárodným dodávateľom zariadení na ohrev vody, vykurovanie, vetranie a chladenie. Ako rodinná spoločnosť sa spoločne so svojimi inžiniermi a pracovníkmi snažia prinášať inovatívne a moderné riešenia pre bývanie.

Choroba skladovanej cibule

21.04.2019
Cibuľu skladujeme v chladnej komore v tme. Vo vnútri na priereze je časť šupiny spolu s dužinou hnedá, mäkká a hnilá. Je zle skladovaná alebo sme urobili chybu pri pestovaní? Anna M.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre
Reklama