Uvažujete o solároch? Tri praktické ukážky, aké máte možnosti

20.03.2018
Energia zo slnka je zadarmo. A vďaka solárnym systémom so solárnymi kolektormi ju aj vy môžete využívať jednoducho a zároveň veľmi efektívne. Pre bytové, rodinné i energeticky pasívne domy ponúkame pár praktických ukážok:

Tehla premyslená do posledného detailu

20.03.2018
Murovací systém KMB SENDWIX je ideálny pre každého, kto chce do posledného detailu premyslený produkt. Vo vápennopieskových tehlách je možné využiť priebežné otvory na vedenie inštalácií – na tehlách sú na vonkajšom povrchu viditeľné výstupky, ktoré označujú umiestnenie vnútorných priebežných ...

Jednoduché ukladanie bez lepenia? FatraClick!

19.03.2018
Pri výbere ideálnej podlahovej krytiny je dôležité zamerať sa na celý rad vlastností, či už sa jedná o design, odolnosť alebo jednoduchú údržbu. Jedným z aspektov, ktorý môže výber podlahy uľahčiť, je tiež náročnosť položenia. Podlaha, ktorú si ľahko položíte sami? Áno, je to možné! Podlaha ...

Projekt nová kúpeľňa alebo súboj vodných titanov

19.03.2018
Kúpeľňa bez vody, to je ako spálňa bez postele. K ničomu. K tomu, aby ste so svojím projektom novej kúpeľne boli spokojní, potrebujete plán a tie najlepšie tipy. My sme s profíkmi zviedli malú vodnú bitku o ten najlepší sortiment, ktorý sa vám bude do vašej novej kúpeľne hodiť.

Jarná akcia Heluz

19.03.2018
Výrobca moderných tehál HELUZ začal 1. februára akciu „K tehlám HELUZ navyše poukaz na nákup na Alza.sk“. Za objednávku tehál môžu zákazníci získať poukaz v hodnote až 400 €. Ten možno uplatniť v e-shope Alza.sk na ľubovoľný tovar z aktuálnej ponuky.
všetky články
Komentáre
Najnovšie
Najdiskutovanejšie
všetky komentáre

Praktické rady, tipy a návody každých 7 dní.
 

TV program Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály www.telkac.sk

Reklama