Úvod Dom Strecha

Strecha

Užitočné rady a praktické informácie o stavbe, údržbe a rekonštrukcii strechy, podkrovia, komínových systémov a výberu strešných krytín.

Prejavuje vaša strecha známky opotrebovania? Pustite sa do jej rekonštrukcie, ktorá vášmu domu vdýchne nový život, zvýši jeho bezpečnosť aj príťažlivosť. Zverte svoju strechu do dobrých rúk skúseného odborníka.

Celosvetovo sa neustále zvyšujúci dôraz na udržateľnosť má za následok zmenu zmýšľania aj u majiteľov domov. Tí čoraz častejšie hľadajú spôsoby, ako znížiť svoju uhlíkovú stopu a zvýšiť energetickú účinnosť svojich domovov. Strešné okná, ktoré sú často prehliadaným stavebným prvkom, majú v týchto otázkach kľúčový význam a pomôžu tiež pri zvyšovaní úrovne pohodlia a celkového estetického vzhľadu.

Keď sme pred rokmi chceli prepnúť program na televízore, museli sme vstať z pohodlného kresla. Mladšia generácia sa už možno ani nepamätá, že sme autá či garáže otvárali fyzicky kľúčom… Pohodlie diaľkového ovládania povýšené v mnohých oblastiach až na smart riešenia sa vpísalo do života moderných domácností.

Kde sa diskutuje