Úvod Dom Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcia bytu

Všetko o rekonštrukcii a zariadení bytu, bytového jadra, kúpeľne, kuchyne, obývacej miestnosti a spálne. Inšpirujte sa trendmi v interiérovom dizajne.

Možno váš sporák už nie je to, čo býval, a začínate sa ohliadať po novom. Dobré je, že sporák sa dá ľahko vymeniť za rovnako široký, a to metódou kus za kus. Možno však neviete, že možnosti dnešných sporákov sú už naozaj niekde inde – preto sa oplatí svoj výber dôkladne premyslieť.

Parné čistenie s parnými čističmi Kärcher predstavuje revolúciu v čistení a údržbe domácností. Tieto inovatívne zariadenia vám ponúkajú viacero možností využitia pary a prinášajú mnoho výhod, ktoré sa týkajú čistoty, efektivity a udržateľnosti.

Invisible Grip od Kaldewei predstavuje fascinujúce spojenie bezpečia a estetiky v kúpeľni. Nová úprava povrchu pre moderné extra ploché sprchové vaničky a kúpacie vane zo smaltovanej ocele zaručuje optimálnu stabilitu pri státí bez toho, aby oslabovala luxusnú estetiku, vnímanie dotyku či hygienické vlastnosti.

Pokiaľ ide o inovácie vo svete sprchových kútov, jedným z popredných hráčov na trhu je nepochybne spoločnosť SanSwiss. Ich najnovší rad s názvom AMALIA prináša do kúpeľní nový štandard elegancie, funkčnosti a moderného dizajnu.

Obľúbená klasika medzi vypínačmi a zásuvkami basic55® od ABB inovovala. Čerstvý závan dizajnu prináša jeho nová generácia Waveline. Svojim moderným tvarom, trendovými farbami a širokou škálou prístrojových možností ponúka dokonalý, štýlový a naviac aj cenovo dostupný koncept do každej domácnosti.

Dizajnový rad vypínačov a zásuviek ZENIT, ktorý je tohtoročnou novinkou na slovenskom trhu, charakterizuje výnimočná kombinácia bohatej výbavy a stavebnicovej flexibility. Tá umožňuje zrealizovať nielen akúkoľvek inštaláciu, ale aj meniť kombináciu prístrojov či násobiť počty vypínačov a zásuviek v existujúcich elektroinštalačných krabiciach. Bez toho, aby ste museli sekať do stien.

Zariadenie domu alebo bytu kvalitným nábytkom nemusí byť také drahé, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Niekedy stačí len vedieť dobre hľadať. Alebo sa pustiť do vlastnej výroby či renovácie kúskov, ktoré už doma máte. Tu je našich pár tipov, ako dosiahnuť najlepší pomer ceny a kvality.

Extra veľká rúra MORA VTPS 787 BXB je vybavená termosondou a funkciou pary na prípravu chutných a zdravých jedál. Stačí vybrať typ jedla a jeho hmotnosť a rúra zvolí správnu teplotu, ako aj správny typ ohrevu a umiestnenie v rúre.