Úvod Dom Vykurovanie

Vykurovanie

Odborné informácie a rady týkajúce sa kúrenia, vykurovacích systémov, tepelných čerpadiel, kotlov, regulácii a ekologického tepla.

Fotovoltické panely môžu byť vystavené rôznym rizikám. Medzi základné patria úder blesku, krupobitie, búrlivý vietor a ďalšie prírodné živly. Ako si túto technologickú časť domácnosti správne poistiť, nám prezradila Eva Plavnická, produktová manažérka PREMIUM Poisťovne.

BLAUER ENGEL (Modrý anjel), dobrovoľná nemecká environmentálna značka pre kachle na drevo, má za cieľ podporiť inovácie v priemysle a podporuje vývoj nových kachlí pre zlepšenie kvality ovzdušia. Toto je dosiahnuté pomocou zariadenia na zníženie emisií pre účinné a riadené spaľovanie s výrazným znížením emisií jemných prachových častíc a iných výfukových emisií oproti bežným krbom, kachliam na drevo.

Nedajte sa zmiasť dezinformáciami. Informácie o údajnom zákaze vykurovania v krbových kachliach a krbových vložkách sú nepravdivé a vyvolávajú zbytočné znepokojenie, čo má negatívny dopad na rozhodovanie o spôsoboch vykurovania domácností. Ako jedni z popredných európskych výrobcov vykurovacích zariadení chceme na tieto správy reagovať a uviesť veci na pravú mieru.

Kde sa diskutuje