Chránime vašu záhradu

Chránime vašu záhradu

Vysoko kvalitné prípravky, ktoré sú zároveň šetrné pre životné prostredie a maximálne bezpečné pre používateľov.

Previcur® Energy

je systémový kombinovaný fungicíd s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený na ochranu zeleniny (uhorky, rajčiak, paprika, baklažán, hlúboviny, …), okrasných rastlín v skleníku, šalátu a uhoriek aj v záhradách, proti pôdnym a listovým chorobám, ktoré spôsobujú pravé plesne (Oomycetes) a huby z rodu Pythium. Veľmi dobre chráni mladé časti rastlín a rastúce časti. 

Je prijímaný nadzemnými časťami rastlín, ale aj koreňmi. Pri listovej aplikácii (postrek) je prípravok systémovo distribuovaný do novo narastajúcich častí rastlín. Účinkuje preventívne a vyznačuje sa dlhodobým účinkom.

Folicur® AL

fungicídny prípravok na priame použitie postrekom k aplikácii bez riedenia určený na ochranu ruží a okrasných a izbových rastlín proti hubovým chorobám. Obsahuje stabilizátory pre dlhodobé a opakované použitie doma i na záhradke. Obsahuje dve účinné látky, preto je ochrana zabezpečená dvomi spôsobmi. Choroba je potlačená priamym pôsobením účinných látok, ktoré penetrujú do listov a následne sa vytvorí ochranný povlak na povrchu listov, čímž sa zabráni novému rozvoju choroby.

Decis® AL

postrekový insekticídny prípravok na priame použitie bez riedenia určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny (rajčiak, paprika, uhorka, hrach, fazula, brokolica, zemiak, pór, kaleráb, jahody a ďalšie), ovocných stromov (jabloň, hruška, čerešňa) a byliniek proti cicavým a žravým škodcom. Obsahuje stabilizátory pre dlhodobé a opakované použitie doma i na záhradke.Pôsobí ako dotykový a požerový jed. Účinkuje aj pri nižších teplotách. 

www.bayergarden.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.