Chránime vašu záhradu

15.06.2015
15.06.2015 (3) (0)
Chránime vašu záhradu

Vysoko kvalitné prípravky, ktoré sú zároveň šetrné pre životné prostredie a maximálne bezpečné pre používateľov.

Previcur® Energy

je systémový kombinovaný fungicíd s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený na ochranu zeleniny (uhorky, rajčiak, paprika, baklažán, hlúboviny, ...), okrasných rastlín v skleníku, šalátu a uhoriek aj v záhradách, proti pôdnym a listovým chorobám, ktoré spôsobujú pravé plesne (Oomycetes) a huby z rodu Pythium. Veľmi dobre chráni mladé časti rastlín a rastúce časti. 

Je prijímaný nadzemnými časťami rastlín, ale aj koreňmi. Pri listovej aplikácii (postrek) je prípravok systémovo distribuovaný do novo narastajúcich častí rastlín. Účinkuje preventívne a vyznačuje sa dlhodobým účinkom.

Folicur® AL

fungicídny prípravok na priame použitie postrekom k aplikácii bez riedenia určený na ochranu ruží a okrasných a izbových rastlín proti hubovým chorobám. Obsahuje stabilizátory pre dlhodobé a opakované použitie doma i na záhradke. Obsahuje dve účinné látky, preto je ochrana zabezpečená dvomi spôsobmi. Choroba je potlačená priamym pôsobením účinných látok, ktoré penetrujú do listov a následne sa vytvorí ochranný povlak na povrchu listov, čímž sa zabráni novému rozvoju choroby.

Decis® AL

postrekový insekticídny prípravok na priame použitie bez riedenia určený na ochranu okrasných rastlín, zeleniny (rajčiak, paprika, uhorka, hrach, fazula, brokolica, zemiak, pór, kaleráb, jahody a ďalšie), ovocných stromov (jabloň, hruška, čerešňa) a byliniek proti cicavým a žravým škodcom. Obsahuje stabilizátory pre dlhodobé a opakované použitie doma i na záhradke.Pôsobí ako dotykový a požerový jed. Účinkuje aj pri nižších teplotách. 

www.bayergarden.sk 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Reklama