Hlasujte o najlepší postup v súťaži DOBRÝ MAJSTER a vyhrajte!

image 35517 25 v1

V rámci projektu Dobrý majster sme mali možnosť vidieť viaceré inšpiratívne postupy, či riešenia, ktoré uľahčili prácu pri dome, či zútulnili dom či byt. Sme radi, ak ste si vďaka nich vylepšili svoju domácnosť či záhradu. O tom najlepšom Dobrom majstrovi teraz môžete rozhodovať aj vy.

Na vidieku, ale aj v mestách v niektorých susedských, priateľských či záujmových spoločenstvách, stále pretrvávajú modely svojpomoci. Ľudia si pomáhajú navzájom podľa toho, čo môžu alebo vedia urobiť. Spoločne tak generujú materiálne alebo iné hodnoty podstatne lacnejšie, ako keby mali za ne platiť.

Takmer tri štvrtiny Slovákov sa považuje za dobrých domácich majstrov. Do plánovaných rekonštrukcií sa púšťajú svojpomocne za asistencie rodiny, priateľov, prípadne len s menšou pomocou od remeselníka. Najviac kutilov pochádza z Nitrianskeho a Trnavského kraja. Remeselníkov a stavebné firmy oslovujú podľa očakávaní častejšie ľudia z Bratislavského a Žilinského kraja.

V rámci projektu Dobrý majster sme mali možnosť vidieť viaceré inšpiratívne postupy, riešenia, ktoré uľahčili prácu pri dome, či zútulnili dom alebo byt. Sme radi, ak ste si vďaka nim vylepšili svoju domácnosť či záhradu. O tom najlepšom Dobrom majstrovi teraz môžete rozhodovať aj vy.

Hlasujte do 11.9.2016 a rozhodnite o najlepšom postupe. Dobrý majster získa hlavnú cenu – pobyt v Grandhoteli Starý Smokovec**** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do hotelového wellness. Traja z hlasujúcich získajú 30-eurovú poukážku na nákup kníh v Panta Rhei.

Do súťaže bolo nominovaných týchto 10 pracovných postupov:

1. postup: Výstavba exteriérovej drevenej terasy

2. postup: Úžitková záhradka z vyvýšených záhonov

3. postup: Podklad pod prístrešok pre auto

4. postup: Stiahnutý na žiadosť autora.

5. postup: Koza na drevo z dvoch kusov paliet

6. postup: Záhradná pani z prútia za 14 €!

7. postup: Vyvýšené zeleninové záhony

8. postup: Premena balkóna v bytovke

9. postup: Kvetináč zo starých kachličiek

10. postup: Stolček na sadenie kvietkov

Štatút súťaže

www.postovabanka.sk

Komentáre

 1. Natália Poletová says:

  Páči sa mi to 🙂

 2. Anna Bachoríková says:

  Skvelá práca

 3. Paulína Martincová says:
 4. Jarmila Bohačiaková says:

  Zaujímavé a inšpiratívne, páči sa mi to !!! Blahoželám k super nápadu !!!

 5. Andrea Celerikova says:

  Využijem váš postup práce, mám malú záhradku, je to úsporné, páči sa mi to.

 6. Roman Stranianek says:

  Veľmi praktické a užitočné. Fajn!

 7. Tomáš Ďurčík says:

  Optimálne riešenie, páči sa mi to !

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.