DOBRÝ MAJSTER: Podklad pod prístrešok pre auto

image 35369 25 v1

Dobrý deň, včera som zrealizoval veľmi jednoduchý a lacný podklad pod prístrešok auta. Kdeže neviem, v akej výške bude terén po prerábke chodníkov, potreboval som aspoň vizuálne zakryť pôvodnú starú betónovú plochu (pôvodne tam stála garáž, ktorú som zbúral). Zvažoval som, ako to urobiť jednoducho a lacno.

Použil som NAŠTIEPANÉ DREVO pripravené do kozuba a 2  kubíky väčšieho MAKADAMU. Celkový čas práce približne 4  hodiny a výsledok vidíte. Možno to pomôže niekomu, kto potrebuje lacno, rýchlo a rozoberateľne riešiť podobný problém.

Štrková plocha pôsobí vedľa trávnika oveľa prirodzenejšie ako betón. Kedykoľvek ju možno rozobrať, vymeniť, obnoviť alebo aj doplniť dlažbou.

Text a foto: Stanislav Guláš, Katarína Sedláková 

Dobrým majstrom môže byť ktokoľvek so skvelým nápadom a ešte lepším príbehom, ktorý stojí za ním. Majstrovanie je nielen o vymýšľaní, ale aj o vymieňaní grifov, dávaní a dostávaní.

Časopis Urob si sám spolu s Poštovou bankou začiatkom apríla 2016 spustili súťaž „DOBRÝ MAJSTER“, v ktorej sa každý mesiac až do augusta 2016 hľadali šikovní a kreatívni majstri zo všetkých kútov Slovenska. Ten najlepší domáci majster získa hlavnú cenu – pobyt v Grandhoteli Starý Smokovec**** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do hotelového wellness.

Vybrané nápady uverejňujeme www.urobsisam.sk a verejnosť odteraz môže hlasovať za najlepší z nich.

Štatút súťaže

www.postovabanka.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.