image 35369 25 v1

DOBRÝ MAJSTER: Podklad pod prístrešok pre auto

Dobrý deň, včera som zrealizoval veľmi jednoduchý a lacný podklad pod prístrešok auta. Kdeže neviem, v akej výške bude terén po prerábke chodníkov, potreboval som aspoň vizuálne zakryť pôvodnú starú betónovú plochu (pôvodne tam stála garáž, ktorú som zbúral). Zvažoval som, ako to urobiť jednoducho a lacno.

Použil som NAŠTIEPANÉ DREVO pripravené do kozuba a 2  kubíky väčšieho MAKADAMU. Celkový čas práce približne 4  hodiny a výsledok vidíte. Možno to pomôže niekomu, kto potrebuje lacno, rýchlo a rozoberateľne riešiť podobný problém.

Štrková plocha pôsobí vedľa trávnika oveľa prirodzenejšie ako betón. Kedykoľvek ju možno rozobrať, vymeniť, obnoviť alebo aj doplniť dlažbou.

Text a foto: Stanislav Guláš, Katarína Sedláková 

Dobrým majstrom môže byť ktokoľvek so skvelým nápadom a ešte lepším príbehom, ktorý stojí za ním. Majstrovanie je nielen o vymýšľaní, ale aj o vymieňaní grifov, dávaní a dostávaní.

Časopis Urob si sám spolu s Poštovou bankou začiatkom apríla 2016 spustili súťaž „DOBRÝ MAJSTER“, v ktorej sa každý mesiac až do augusta 2016 hľadali šikovní a kreatívni majstri zo všetkých kútov Slovenska. Ten najlepší domáci majster získa hlavnú cenu – pobyt v Grandhoteli Starý Smokovec**** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do hotelového wellness.

Vybrané nápady uverejňujeme www.urobsisam.sk a verejnosť odteraz môže hlasovať za najlepší z nich.

Štatút súťaže

www.postovabanka.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje