DOBRÝ MAJSTER: Stolček na sadenie kvietkov

image 35486 25 v1

Posielam vám do súťaže fotky môjho obľúbeného stolčeka na sadenie kvietkov a aj na iné moje tvorenie. Manžel mi ho vyrobil, kým som bola v práci. Chcel mi urobiť radosť, a tiež mi uľahčiť jarné tvorenie v záhradke s kvietkami a s presádzaním bytových rastliniek, kedže doteraz som to robila kdekoľvek po záhrade.

Manžel nakúpil materiál, všetko mal dopredu nakreslené, materiál napílil na požadované rozmery, spojil šróbmi. 

Poslal mi do práce fotku polohotového stolčeka. Veľmi som sa potešila. Kedže ja rada natieram a maľujem, prenechal túto činnosť mne.

Na bočnú stranu som si ešte vymyslela vešiačiky na všeličo potrebné a manžel ich vyrobil z držiakov na sadrokartón, čo nám ostali z prerábky spálne. Trochu som ho ešte vylepšila a doladila drobnosťami.

Manžel nie je vyučený stolár ani nič podobné, ale je veľmi šikovný a rád tvorí a vymýšľa. Je to pre neho relax po práci. Pracuje ako manažér predaja. Stolček má široké využitie, bez neho si už neviem predstaviť deň v záhrade.

Viera Ivašková

Dobrým majstrom môže byť ktokoľvek so skvelým nápadom a ešte lepším príbehom, ktorý stojí za ním. Majstrovanie je nielen o vymýšľaní, ale aj o vymieňaní grifov, dávaní a dostávaní.

Časopis Urob si sám spolu s Poštovou bankou začiatkom apríla 2016 spustili súťaž „DOBRÝ MAJSTER“, v ktorej sa každý mesiac až do augusta 2016 hľadali šikovní a kreatívni majstri zo všetkých kútov Slovenska. Ten najlepší domáci majster získa hlavnú cenu – pobyt v Grandhoteli Starý Smokovec**** pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou a vstupom do hotelového wellness.

Vybrané nápady uverejňujeme www.urobsisam.sk a verejnosť odteraz môže hlasovať za najlepší z nich.

Štatút súťaže

www.postovabanka.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.