Marcové číslo hobby magazínu Urob si sám roku 2013 v predaji

marcove cislo hobby magazinu urob si sam roku 2013 v predaji

Milí čitatelia, hoci pri písaní týchto riadkov vidím, ako za oknom padá sneh, o niekoľko dní, keď budete držať v ruke toto číslo časopisu, môže byť situácia celkom iná. Čas letí a toto vydanie je už marcové.

Preto sa viac otvárame záhrade a prácam vonku. Želáme si, aby ste sa v predstihu mohli inšpirovať nápadmi, ktoré sme pre vás pripravili. Mne osobne sa veľmi páči žardiniéra, ktorá prináša záhradu tam, kde práve ste – do izby, na balkón či terasu. Zaujímavá je rekonštrukcia chalupy, ako aj stolárske projekty, ktoré pre vás pripravili naši odborníci, ale aj ďalšie príspevky.
Chcel by som vám však ponúknuť aj to budúce, aprílové číslo, v ktorom nájdete lahôdky zadarmo v podobe viacstranového katalógu rekreačných chát, malého poradcu záhradkára a voľnú vstupenku na stavebný veľtrh. Preto sme plánovaný článok o prerábke chaty na dom presunuli práve do tohto nasledujúceho čísla. Zároveň ďakujem za pochopenie tým čitateľom, ktorí nie vždy nájdu v časopise očakávaný článok avizovaný v predchádzajúcom vydaní. Môže sa tak stať napríklad z technických príčin, ale vždy sa ho snažíme uverejniť v najbližšom možnom termíne. Napriek tomu verím, milí čitatelia, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň, a všetkým vám želám pekný predjarný čas, zdravie a pohodu.

Stanislav Botur

PRELISTUJTE SI ČASOPIS


Z OBSAHU:

REKONŠTRUKCIE A OPRAVY
6   Rekonštrukcia chalupy – drenáž
10   Prvá pomoc starému domu
12   Zateplenie podkrovia
16   Prestavba kúpeľne
21   Montáž umývadla
STAVBA
14   Sadrokartónové priečky
25   Plynová prípojka
48   Hrubá stavba – suterén
DEKORÁCIE A Dizajn
26   Miska z papiera
54   Dekoračná váza
NÁRADIE
35   Pásová brúska – údržba
38   Redakčný test píly
PROJEKTY
40   Príručná knižnica
45   Zdvíhacie zariadenie pre imobilných
50   Orámovanie zrkadla
56   Drevený kvetináč
ZÁHRADA A DVOR
60   Kvety – svietniky zo sieťky
28   Betónové gule do záhrady
64   Marec v záhrade
67   Lunárny kalendár
68   Choroby cibule a cesnaku
70   Záhrada snov
79   Marcová poradňa
RELAX
33   Dobrý nákup
80   Krížovka

Foto na titulnej strane: thinkstock.com

Viac sa dočítate v najnovšom vydaní časopisu Urob si sám –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.