Teplú podlahu si môžete vychutnať kdekoľvek

teplu podlahu si mozete vychutnat kdekolvek

Podlahové vykurovanie už nemusíte kombinovať s iným vykurovacím systémom. Odborníci potvrdili, že v nízkoenergetických stavbách stačí ako jediný zdroj tepla elektrické podlahové vykurovanie. Nízkoteplotný vykurovací systém DEVI prináša maximálny komfort teplej podlahy v každej miestnosti.

Niektorí ľudia si myslia, že podlahové vykurovanie je vhodné len do kúpeľne. Výhody príjemného sálavého tepla od podlahy si však môžete vychutnať v každej miestnosti. Odborníci zo spoločnosti Danfoss vyvracajú mýtus, že elektrické podlahové vykurovanie je vhodné iba ako doplnkový zdroj tepla. Nízkoteplotné podlahové kúrenie DEVI sa ako hlavný zdroj vykurovania odporúča do nízkoenergetických a pasívnych domov. Podlahové vykurovanie totiž dokáže i pri nízkom inštalovanom príkone vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu. Vykurovací systém DEVI  je vhodný aj do zrekonštruovaných budov, či už ide o paneláky alebo verejné budovy.

S podlahovým vykurovaním ušetríte

Pri podlahovom vykurovaní DEVI si môžete vybrať akúkoľvek podlahovú krytinu, či už keramickú dlažbu, prírodný kameň, drevenú alebo laminátovú podlahu, textilnú alebo PVC krytinu. Pozitívny vplyv podlahového vykurovania na zdravie zostane zachovaný pri každom type podlahy. Okrem toho váš rodinný rozpočet potešia úspory energií. Pri elektrickom podlahovom vykurovaní DEVI ušetríte v porovnaní s klasickým radiátorovým systémom až tretinu nákladov. Nízkoteplotné elektrické podlahové vykurovanie DEVI je z pohľadu obstarávacích aj prevádzkových nákladov ekonomicky výhodné rozhodnutie.

Viac informácií získate na www.devi.sk –> 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.