radost z futbalu na vyhrievanom travniku so systemom devi
Galéria (9)

Radosť z futbalu na vyhrievanom trávniku so systémom DEVI

Kvalita trávnika na slovenských futbalových štadiónoch pripomína na jar a jeseň skôr rozbahnené pole. Tento problém efektívne a dlhodobo vyrieši osvedčený systém termokáblov DEVI od spoločnosti Danfoss, ktorý elektricky vyhrieva už niekoľko trávnikov na európskych futbalových štadiónoch.

Galéria

radost z futbalu na vyhrievanom travniku so systemom devi 1938 big image
vyhrievanie trávnika
danfoss 08 big image
danfoss 07 big image
danfoss 06 big image
danfoss 05 big image
vyhrievanie trávnika
danfoss 03 big image
Vyhrievaný trávnik skvalitní prípravu aj zápasy
Na Slovensku sa už viackrát v minulosti stalo, že štart jarnej časti aj prvej ligy sa musel posunúť na neskorší termín kvôli nevhodným podmienkam na trávniku. Vyhrievaný trávnik s termokáblami DEVI  prináša kvalitnejší futbal, spokojnejších fanúšikov a samozrejme chráni zdravie a bezpečnosť futbalistov. Jednoznačne sa zvyšuje aj imidž a prestíž klubu. Návratnosť investície sa môže rýchlejšie vrátiť prostredníctvom prenájmu trávnika pre mužstvá, ktoré sa budú chcieť v zimnom období pripravovať na Slovensku.

Elektricky vyhrievaný trávnik má vysokú životnosť
Vo svete sú futbalové trávniky vyhrievané viacerými spôsobmi, najčastejšie odporovými káblami alebo teplovodným systémom. Spoločnosť Danfoss využíva na vyhrievanie ihriska systém termokáblov DEVI , ktorých životnosť je minimálne 50 rokov. To je oveľa viac ako životnosť napríklad plynových kotlov na ohrev vody. Termokáble DEVI  udržujú rovnomernú teplotu po celej svojej dĺžke. Celý proces položenia nového trávnika trvá približne 4 týždne a prvý zápas na ňom je možné odohrať už po štyroch až piatich dňoch.

Viac informácií nájdete na www.devi.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.