Kúpeľňa s fialovou stenou
Galéria (4) Zdroj: Austrotherm

Staňte sa expertom na domáce prerábky za jeden deň!

Pri výstavbe a rekonštrukcii najčastejšie siahame po osvedčenom murive či sadrokartónových doskách. Na trhu však pribudla aj modernejšia, technologicky vyspelejšie alternatíva.

Galéria

Podbitie šikmej strechy uniplatňou
Kúpeľňa s fialovou stenou
Uniplatne

Je ňou Austrotherm UNIPLATŇA, flexibilná konštrukčná doska z tvrdeného extrudovaného polystyrénu, ktorá je už vo výrobe vystužená sklotextilnou mriežkou a pokrytá maltou. Má všestranné využitie v interiéri, ako aj v exteriéri a k tomu celú škálu praktických benefitov.

Pomocou Austrotherm UNIPLATNE hravo zvládne prerábku či navonok náročnejší projekt aj úplný začiatočník a to bez pomoci profesionálnych majstrov. Ide o mimoriadne ľahký materiál, s ktorým sa jednoducho manipuluje, pričom nie je potrebné použiť žiadne profesionálne náradie. Má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, je nenasiakavá, odolná voči mrazu a vysokému zaťaženiu, so skvelou tvarovateľnosťou a dobrou priľnavosťou k povrchom.

Uniplatne
Uniplatne. | Zdroj: Austrotherm

Najväčšou výhodou Austrotherm UNIPLATNE oproti sadrokartónu či murovaniu je výrazná úspora času. Len čo dosku prikotvíte k podkladu pomocou spojovacích prvkov, máte hotovú stenu, pripravenú na ďalšie obkladanie alebo omietanie a to bez akéhokoľvek odpadu. Nízka váha a mimoriadna odolnosť voči vlhkosti robia z Austrotherm UNIPLATNE ideálny materiál pri prestavbách kúpeľní. So svojou flexibilitou sa rovnako dobre osvedčí aj pri podbíjaní šikmých striech, realizácii rozličných odkladacích priestorov, vyrovnávaní podkladu pre lepenie obkladu a dlažby, zakrývaní rozvodov a iných esteticky nežiaducich prvkov a mnohých ďalších úpravách. Situácií, kedy sa vám Austrotherm UNIPLATŇA môže hodiť, je veľa. Má praktické rozmery a vybrať si môžete až z trinástich hrúbok dosiek, presne na mieru vášho projektu.

Podbitie šikmej strechy uniplatňou
Podbitie šikmej strechy uniplatňou. | Zdroj: Austrotherm

Ak chcete mať istotu, že ste si zvolili najlepšiu dosku pre vašu prerábku, stačí sa poradiť s expertom na polystyrén a výrobcom Austrotherm UNIPLATNE. Spoločnosť Austrotherm je medzinárodne známa značka s viac ako 60-ročnými skúsenosťami na trhu a vysokou úrovňou, ktorá sa premieta nielen do kvality produktového portfólia, ale aj zákazníckeho servisu.

Zdroj: Austrotherm, s. r. o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.