lepenie bez pridrziavania spojov
Galéria (3)

Lepenie bez pridržiavania spojov

Mamut Glue (High Tack) je jednozložkové lepidlo na báze MS polymérov, špeciálne vyvinuté na lepenie bez nevyhnutnej fixácie spojov. Drží teda ihneď, a tak prináša stavebníkom rad výhod. V stavebníctve nahrádza klince, skrutky aj nity. Skvelo priľne na sadrokartón, nehdrdzavejúcu oceľ, hliník, meď, olovo, murivo, omietku, kameň, drevo, keramiku, sklo a smalt.

Galéria

Je ideálne na lepenie zrkadiel a keramických dlaždíc. Je vhodné aj na lepenie plastov – polykarbonátov, PS, PUR a PVC. Možno ním vytvárať vodotesné spoje v interiéri a exteriéri v stavebníctve a priemysle. Výhodné je použiť ho pri lepení kovu na kov (napríklad častí karosérií), lebo pohlcuje vibrácie. Bezzápachové lepidlo neobsahuje silikón, izokyanáty, rozpúšťadlá a ftaláty. Odoláva plesniam, slanej morskej vode, chlóru, čistiacim prostriedkom. Pevnosť v ťahu po vytvrdnutí je až 22 kg/cm2. Tepelná odolnosť po vytvrdnutí je -40 až +95 °C. Predáva sa v balení kartuša s obsahom 290 ml s čiernou a bielou farbou.

Odporúčaná maloobchodná cena 8,30 €
Predáva Den Braven,
www.denbraven.sk a odborné predajne

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.