Polyuretánové lepidlo

polyuretanove lepidlo

Potrebujete spoľahlivé lepidlo na plošné lepenie parkiet, lepenie nových podlahových prvkov na staré podlahy ako dlažbu, umelé mramory, potery, mazaniny, kov, drevo a drevené hmoty, ale i na betónové a anhydritové podklady? Poznáme riešenie.

Lepidlo s plným názvom Polyuretánové lepidlo na dlažbu a hydroizolácie 2 v 1 na 13 m2 slúži na ukladanie podlahových prvkov na starú dlažbu, umelé mramory, potery, kov, drevo a drevené materiály, kde vyrovná prípadné drobné nerovnosti. Ideálne je na lepenie hydroizolácií a fólií z PVC s podkladovou vrstvou z netkanej PES textílie. Nízka viskozita umožňuje jednoduché zliatie jednotlivých pásov pri rozťahovaní lepidla zubovou stierkou. Eliminuje dilatačné zmeny podkladu, napríklad vykurovaných podláh. Funguje aj ako antivibračná a zvuková izolácia, teda znižuje krokový hluk.

Odporúčaná cena: 103,80 €/vedro 13 kg

Predáva DenBraven a predajne so stavebninami.

Zdroj: denbraven.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.