Dokonalá imitácia dreva do Vašej záhrady

image 32888 25 v1

Nová stavebná sezóna je tu a spoločnosť PRESBETON pripravila pre všetkých svojich zákazníkov príjemnú novinku v podobe rozšírenia obľúbeného Natural radu BARK. Všetky výrobky z Natural radu BARK verne imitujú drevo rôznych reliéfov. 

Existujúca ponuka produktov BARK zahŕňa dlažby, schody a deliace prvky, ktoré je možné podľa potreby spolu kombinovať. Dlažba BARK je vyrábaná v niekoľkých reliéfoch – kôra, pražec, doska, trám, letokruh a možno ju použiť ako nášľapné dosky alebo z nej možno vyskladať aj celú plochu. Je určená skôr pre pochôdzne plochy, iba v prípade hrúbky dlažby 100 mm ju možno použiť aj pre miesta so stredným zaťažením, tzn. pre občasný prejazd osobných automobilov.

Novinkou tohtoročnej sezóny je ucelený systém BARK, ktorého súčasťou sú dlažby, palisády, trávne lemy, žľab do dlažby, schody a kvetináče. Všetky tieto betónové prvky majú jednotný reliéf v podobe imitácie dosky. To však neznamená, že v rámci systému BARK v reliéfe doska nie je možné použiť aj iné reliéfy dreva. Fantázii sa medze nekladú a výsledná realizácia bude vyzerať zaručene prirodzene.

Všetky výrobky Natural radu BARK možno použiť najmä v exteriéroch, ako sú záhrady, spevnené plochy v okolí rodinných domov, parky, nádvorie kultúrnych a spoločenských centier a pod. Dlažba BARK je však tiež vhodná do interiérových priestorov, ako sú záhradné kuchyne, zrubové domčeky, altány a iné.

Všetky betónové prvky BARK sú mrazuvzdorné a opatrené impregnáciou proti znečisteniu a presakovaniu vody.

Viac na www.presbeton.cz.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Zdroj: PRESBETON Nova, s.r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.