Ako dodať záhrade jednotný štýl?
Galéria (8)

Ako dodať záhrade jednotný štýl?

Jedinečnú možnosť, ako dokonale vizuálne zladiť jednotlivé prvky do výsledného celku, ponúka program flair od spoločnosti Premac.

Galéria

Flair dlažba
Flair dlažba
Flair dlažba
Flair dlažba
Flair dlažba
Flair dlažba

Tento program spája betónové dlažby, platne, schody či ploty so vzhľadom prírodného kameňa a brokovaným povrchom s elegantným kamenivom, tzv. flairovým povrchom. 

Široká škála vkusne zosúladených farieb a formátov prvkov ponúka neobmedzené množstvo kombinačných možností, vďaka ktorému dosiahnete osobité, no zároveň ucelené vyjadrenie vášho priestoru.

Základom radu sú dlažby, na ktoré nadväzujú terasové platne a celý rad kompletizujú vhodné doplnky, ako sú palisády, blokové a oblúkové schody či múry a ploty.

Dlažby

Ktorúkoľvek si vyberiete, v rámci flair programu k nej bez problémov nakombinujete aj ďalšie prvky.
Dlažbám s flairovým povrchom dominujú Cassetta flair či City flair v trendových farbách a formátoch.

dlažba

Vodou vymývaný povrch zastupuje dlažba Aqua flair, ktorú charakterizuje spojenie elegancie a vynikajúcej odolnosti proti vonkajším vplyvom.

Zaujímavé postavenie v tomto rade má maloformátová idania-flair, ktorá so svojimi 120 formátmi ponúka obrovský priestor na individuálnu dekoratívnu úpravu plôch a mimoriadne dobre sa vyníma vo vejárovitej väzbe. Veľmi jednoduché a efektívne pokladanie sa zabezpečuje vďaka šablóne, ktorá umožní zachovať aj vyváženú kresbu škár.

Veľmi prírodne pôsobí dlažba Naturana flair vyrobená z komprimovaného granitového materiálu s bosážovaným a brokovaným povrchom.

Klasickým užívateľom je určená dlažba Klasiko Aquaflair, ktorej vzhľad pôsobí veľmi elegantne a nerušivo vďaka jednoduchým tvarom a klasickej línii.

Novinkou tohto roka je Pavado flair so zaujímavým farebným odtieňom čadiča v extra ušľachtilom variante s vymývaným povrchom.

Terasové platne

Ak si to priestor vyžaduje, možno v ňom okrem dlažby pokojne použiť aj terasové platne bez toho, aby celok pôsobil rušivo. V rámci programu flair predstavujú neprekonateľnú voľbu na dosiahnutie elegantnej terasy platne s vymývaným povrchom a čiernym kamenivom Aqua flair. Možno ich skvelo kombinovať s rovnomennou dlažbou alebo aj ďalšími flair produktmi.

dlažba

Schody

Flair blokové schody predstavujú ideálny doplnkový prvok flair programu. Ich farby a povrchy sú perfektne zladené a umožnia doladiť všetko do detailov. V ponuke sú aj ako oblúkové, samonosné, zalomené či zrezané schody.

Priamo ku konkrétnym dlažbovým prvkom možno využiť aj Naturana flair blokové/oblúkové schody či Pavado flair oblúkové schody.

schody

Ďalšie doplnky

Oblé uholníky flair a uholníky Premac -ELKO flair majú impregnovaný povrch a hornú časť a zadnú stranu brokovanú. Pri ich kúpe získate pomoc so statickým posudkom.

dlažba

Uholníky Stély flair sú celoplošne brokované a impregnované.

Flair palisády majú impregnovaný a jednotný brokovaný povrch.

Tvárnice z plotového systému City flair oplotenie ponúkajú rýchlu výstavbu s exkluzívnym výsledným efektom.

Preblok flair oplotenie predstavuje ďalšiu možnosť atraktívneho stvárnenie plota či múru s jednotným brokovaným vzhľadom.

Špeciálne diely

V ponuke sú aj ďalšie špeciálne diely z radu flair ako napríklad obrubové prvky, stenové bloky, bordúrové kamene, prahy, stĺpy, lavičky, všetky s jednotným tryskaným povrchom s kamennou drvinou. Bližšie info nájdete na www.premac.sk.

www.premac.sk.

Zdroj: PR článok spoločnosti Premac spol. s r. o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje