image 22309 25 v1

Sanačné omietky KM BETA = pre dokonalé riešenie vlhkosti

KM BETA a.s., jeden z najväčších rýdzo českých výrobcov omietkových a maltových zmesí, novo ponúka sanačný systém, ktorý je možné nanášať aj na nevysušené murivo s vysokou vlhkosťou a silným zasolením. Profisan je riešenie pre trvalo vlhké steny domov nielen po povodniach, ale aj vlhkých historických budov.

Systém Profisan zahŕňa dve sanačné omietky 

Profisan Hrubý – OS 401  je špeciálna jadrová sanačná odvlhčovacia omietka so zrnitosťou 4 mm určená pre ručné nanášanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Ide o hydrofilnú omietku, čiže omietku schopnú viazať vodu, ktorej odvlhčovací efekt spočíva v odvode vlhkosti z muriva difúziou, vo forme vodnej pary. Voda vo forme vodných pár vďaka tomu prúdi podstatne vyššou rýchlosťou a omietka je zasoľovania pomalšie. Profisan Hrubý sa používa ako súčasť odvlhčovacieho systému Profisan.

Profisan Jemný – OS 402 skrýva špeciálnu štukovú sanačnú vrchnú omietku určenú pre ručné nanášanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Je určená pre povrchové úpravy jadrové sanačné odvlhčovacie omietky Profisan Hrubý a je súčasťou odvlhčovacieho systému Profisan spoločnosti KM BETA.

Suché maltové a omietkové zmesi KM BETA vyrába nedávno dokončený závod v Bzenci na Hodonínsku. Sortiment zastrešený značkou PROFIMIX zahŕňa kvalitné cementové potery, lepiace a stierkovacie hmoty, murovacie malty, jadrové a štukové omietky a tepelno-izolačné malty a omietky. Tradičnou komoditou značky KM BETA je kvalitná betónová strešná krytina, ale aj dva ucelené murovacie systémy (vápenno-pieskové murivo, pálené murivo). Nakupujte rozumne a lacno na eshop.kmbeta.cz.

Viac na www.kmbeta.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.