Sanačné omietky KM BETA = pre dokonalé riešenie vlhkosti

image 22309 25 v1

KM BETA a.s., jeden z najväčších rýdzo českých výrobcov omietkových a maltových zmesí, novo ponúka sanačný systém, ktorý je možné nanášať aj na nevysušené murivo s vysokou vlhkosťou a silným zasolením. Profisan je riešenie pre trvalo vlhké steny domov nielen po povodniach, ale aj vlhkých historických budov.

Systém Profisan zahŕňa dve sanačné omietky 

Profisan Hrubý – OS 401  je špeciálna jadrová sanačná odvlhčovacia omietka so zrnitosťou 4 mm určená pre ručné nanášanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Ide o hydrofilnú omietku, čiže omietku schopnú viazať vodu, ktorej odvlhčovací efekt spočíva v odvode vlhkosti z muriva difúziou, vo forme vodnej pary. Voda vo forme vodných pár vďaka tomu prúdi podstatne vyššou rýchlosťou a omietka je zasoľovania pomalšie. Profisan Hrubý sa používa ako súčasť odvlhčovacieho systému Profisan.

Profisan Jemný – OS 402 skrýva špeciálnu štukovú sanačnú vrchnú omietku určenú pre ručné nanášanie vo vnútornom aj vonkajšom prostredí. Je určená pre povrchové úpravy jadrové sanačné odvlhčovacie omietky Profisan Hrubý a je súčasťou odvlhčovacieho systému Profisan spoločnosti KM BETA.

Suché maltové a omietkové zmesi KM BETA vyrába nedávno dokončený závod v Bzenci na Hodonínsku. Sortiment zastrešený značkou PROFIMIX zahŕňa kvalitné cementové potery, lepiace a stierkovacie hmoty, murovacie malty, jadrové a štukové omietky a tepelno-izolačné malty a omietky. Tradičnou komoditou značky KM BETA je kvalitná betónová strešná krytina, ale aj dva ucelené murovacie systémy (vápenno-pieskové murivo, pálené murivo). Nakupujte rozumne a lacno na eshop.kmbeta.cz.

Viac na www.kmbeta.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.