Obrovská batéria a rýchle nabíjanie?

Obrovská batéria a rýchle nabíjanie?

Dnešné smartfóny sú známe predovšetkým tým, že veľa neznesú. Či už je to výdrž na jedno nabitie alebo odolnosť. Našťastie sú tu však aj také kúsky, ako napríklad CAT S61, ktorý sa zameriava práve na tieto nedostatky.

Ak sa neuspokojíte s priemernými hodnotami dnešných telefónov, potom voľte práve CAT. Disponuje obrovskou, až 4 500 mAh batériou, čo v praxi znamená až dvojnásobnú výdrž na jedno nabitie oproti bežným smartfónom. Nahustený pracovný deň teda zvládne bez najmenších problémov. Navyše, ak sa vám aj telefón po intenzívnom používaní začne vybíjať, určite vás poteší funkcia rýchleho nabíjania. Z úplného vybitia až do 40 % kapacity to zvládne za 15 minút. Hodinka na nabíjačke to zasa potiahne až na 65 %. K tomu všetkému robustná konštrukcia, ktorá skutočne odolá aj hrubému zaobchádzaniu, pádom, vode či prachu. Nový CAT S61 je možné nájsť v ponuke viacerých slovenských operátorov či obchodov.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje