Odolný smartfón
Galéria (6) Zdroj: Cat phones

Superodolný smartfón, ktorý navyše chráni pred nebezpečnými mikroorganizmami

Práca v záhrade či na stavbe si občas vyžiada nejakú tú obeť v podobe rozbitého displeja. Vieme, že dnešné krehké zariadenia nevydržia to, čo poctivé staré telefóny. Teda, väčšina z nich. Našťastie sú tu však také smartfóny ako je napríklad nový Cat S42 H+ – superodolný smartfón s veľkokapacitnou a výkonnou batériou, ktorá vám zaistí dlhé spojenie so svetom bez ohľadu na to, aké výzvy vám deň prinesie. Navyše, v časoch, kedy si chránime svoje zdravie, prichádza s unikátnou povrchovou úpravou, ktorá zabraňuje šíreniu baktérií.

Galéria

Odolný smartfón
Odolný smartfón
Odolný smartfón
Odolný smartfón
Odolný smartfón

Smartfóny, ktoré sa používajú pri práci v teréne, musia odolať nielen extrémnym teplotám, ale aj kvapalinám rôznych typov či nechceným pádom, otrasom, vibráciám a znečisteniu. Na stavbe, v záhrade, pri dlhom pobyte na slnku alebo pri celodennom používaní v prašných priestoroch klasické telefóny obyčajne vypovedajú svoju službu. V priemysle to jednoducho nemá konkurencia ľahké. Cat však prežije všetko, a to vďaka ochrane IP68 a MIL SPEC 810 H. Rovnako ako u všetkých smartfónov danej kategórie, Cat S42 H+ je zostavený tak, aby prežil opakované testy odolnosti proti pádu na betón z výšky 1, metra, a to z každého smeru. Odolať by mal pobytu vo vode s hĺbkou do 1,5 metrov počas 35 minút a zvládne aj teplotné šoky.

Odolný smartfón
Zdroj: Cat phones

Odolné telo chráni nielen telefón, ale aj vaše zdravie

Nový variant obľúbeného odolného telefónu Cat S42 s označením H+ sa pýši vylepšenou ochranou proti mikrobiálnym látkam zabudovanou do tela, čo z neho robí prvý úplne a trvalo antibakteriálny smartfón. Každá vonkajšia časť jeho tela bola počas výrobného procesu zmiešaná s antimikrobiálnou prísadou ionizovaného striebra nazývanou Biomaster. Toto aktívne činidlo, ktoré bolo testované podľa medzinárodného štandardu ISO 22196 zastavuje rozširovanie bakteriálnych buniek o viac ako 80 % už do 15 minút a o 99,9 % do 24 hodín!

Odolný smartfón
Zdroj: Cat phones

Šikovný pracant, ktorý vydrží celý deň

Batérie bežných mobilov extrémnemu chladu či teplu neodolajú. Prinajlepšom poskytnú 50 % výkonu a veľmi rýchlo zlyhajú. Cat S42 H+ však bez problémov odoláva teplotám nižším ako 0 stupňov či vyšším ako 40 stupňov Celzia. Okrem toho ponúkne obrovskú kapacitu až 4 200 mAh, čo príde vhod v prípade, že ste na mieste, kde nemáte možnosť nabiť si svoje zariadenie.

Odolný smartfón
Zdroj: Cat phones

Telefón na každý deň

Nech už váš deň prinesie akékoľvek výzvy, Cat S42 H+ je tu pre vás. Ponúka 5,5-palcový IPS displej, 4-jadrový procesor MediaTek Helio A20 s frekvenciou 1,8 GHz, 3 GB pamäte RAM a operačný systém Android. Na zhotovenie fotografií môžete použiť 13 Mpix zadný fotoaparát a na selfie snímky zasa prednú 5 Mpix kameru. Interná pamäť 32 GB postačí na všetko podstatné, rozšíriť ju však môžete o microSD karty. Nechýba tiež navigácia GPS, NFC na bezkontaktné platby, Bluetooth, Wi-Fi a stále obľúbený 3,5 mm jack na pripojenie klasických slúchadiel.

Novinku je možné zakúpiť v obchodoch za 269 eur, prípadne výhodnejšie v kombinácii s paušálom u viacerých operátorov.

Zdroj: PR článok TCCM s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje