Dlažby, tvarovky PRESBETON so zľavou až 23%

image 35955 25 v1

Plánujete na jeseň ešte nejaké úpravy okolo domu? Chýba Vám chodník alebo príjazdová cesta ku garáži? Ideálny čas všetko dotiahnuť do konca a využiť výhodné cenové ponuky spoločnosti PRESBETON na nákup vybraných druhov dlažieb v rôznych farbách a formátoch, niekoľkých typov murovacích tvaroviek a kameňov či rôzne tvarovaných palisád a obrubníkov. Zľavy štartujú v septembri a až do konca októbra môžete nakupovať so zľavou až 23%.

Prvýkrát v akcii aj dlažby s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP, ktorá ochráni dlažbu nielen pred bežným znečistením, ale aj pred škvrnami od kávy, červeného vína, horčice, kečupu, rôznych druhov olejov a produktov grilovanie. S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP možno tieto nečistoty pohodlne odstrániť jednoduchým zotretím handrou, popr. odstrániť za použitia kefy, vody s prídavkom saponátu a následným spláchnutím prúdom vody.

Výhodne sa dá tiež zakúpiť veľmi obľúbenou natural dlažbu BARK, ktorá je vernou imitáciou dreva a k tomu v rovnakom reliéfu môžete kúpiť aj schody či palisády.

Kto premýšľa nad výberom dlažby na terasu, tak môže využiť zaujímavých cien pri plošných dlažieb ako je SIMONA a GRENA s vymývaným povrchom alebo TAŤÁNA a FATIMA s tryskaným povrchom.

Tovar je možné zakúpiť u zmluvných partnerov spoločnosti PRESBETON alebo priamo vo firemných prevádzkach výrobcu. Zoznam všetkých predajcov nájdete tu. V priložených letákoch si môžete prezrieť kompletnú ponuku výrobkov v akcii

www.presbeton.cz/uploads/knihovna/slevove-letaky/presbeton-podzim-v-barvach-2016-8stran-a4-sk-oblast-i-04-web.pdf

www.presbeton.cz/uploads/knihovna/slevove-letaky/presbeton-podzim-v-barvach-2016-8stran-a4-sk-oblast-ii-04-web.pdf

Ukážky realizácií jednotlivých produktov nájdete na www.presbeton.cz.

ZDROJ PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.