Nový odolný CAT S31 – stvorený na to, aby prežil
Galéria (7)

Nový odolný CAT S31 – stvorený na to, aby prežil

CAT S31 je nasledovníkom smartfónu CAT S30, ktorý používajú zákazníci pracujúci v priemyselných odvetviach, alebo tí, ktorí ho využívajú na rekreačné aktivity a často vystavujú svoj mobilný telefón záťaži.

Galéria

Cat s31
Cat s41 je jednoducho smartfón bez kompromisov
Cat s31
Cat s31
Cat s31
Cat s31

Títo zákazníci sú z odvetví ako je stavebníctvo, poľnohospodárstvo, bezpečnosť či oprava vozidiel, alebo sa venujú aktivitám ako je turistika, rybolov a cyklistika. Nový CAT S31 je vybavený vylepšeniami a kľúčovými prvkami, ktoré podľa výskumu značky CAT jej zákazníci skutočne ocenia – ide hlavne o kapacitu batérie, silné zabezpečenie a technológie displeja. Zákazníci značky smartfónov CAT potrebujú telefón, na ktorý sa môžu spoľahnúť, čo je dôvodom, prečo je CAT S31 navrhnutý tak, aby vám stále fungoval. Má silnú batériu s kapacitou 4000 mAh, jeho telo je podľa certifikátu IP68 odolné proti vode, prachu a pádu z výšky do 1,8 metra na betón. Okrem toho sa môže popýšiť certifikátom MIL SPEG 810G, ktorý zvládne všetky živly. CAT S31 je skrátka telefón, ktorý si môžete so sebou zobrať kamkoľvek, aby ste zostali v spojení a urobili viac.

Novinku je možné nájsť v slovenských obchodoch za odporúčanú cenu 329 eur alebo u operátora O2 už od 2 eur.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje