5 dôvodov prečo je Cat S53 terminátorom medzi smartfónmi

Smartfón Cat S53
Zdroj: Bullit Group

O odolnosti smartfónov sa toho popísalo už mnoho. Telefóny nám padajú stále a tak sa všetci výrobcovia snažia prichádzať s odolnejším telom, displejom a ponúkajú rôzne ochranné obaly a fólie. Ak však potrebujete skutočne odolný telefón po všetkých smeroch, vsaďte na značku Cat, ktorá je svetovým lídrom v odolnosti. Ich nová vlajková loď Cat S53 vás presvedčí, že tento telefón sa určite nestratí ani medzi výkonnejšími a štýlovými smartfónmi.

Skutočná odolnosť od Cat

Je určite potešujúce ak máte na svojom smartfóne certifikát odolnosti IP68 a displej s Gorilla Glass. Je tak veľký predpoklad, že sa váš smartfón nerozbije a vydrží viac ako jeden pád. Ak je však reč o skutočnej odolnosti, pozrime sa ako to robia majstri v Cat. Model S53 je tak okrem obligátnej odolnosti IP68 vybavený aj certifikátom IP69K a vojenskou normou MIL-SPEC 810H. V praxi to znamená, že tento telefón má svoje limity nastavené veľmi vysoko a prešiel až 50 rôznymi testami odolnosti. S53 je kompletne odolný voči dažďu, snehu, piesku, prachu a nečistotám. Špeciálne je potrebné vyzdvihnúť pád na oceľ z výšky 1,8 metra, alebo vodotesnosť do hĺbky 1,5 metra až po dobu 30 minút. Poznáte v súčasnosti iný telefón, ktorý vydrží takéto zaobchádzanie?

Pripojenie všade a rýchlo

Keďže sa jedná o telefón pre skutočných profesionálov a dobrodruhov, ktorí denne prekračujú limity vo všetkých zemepisných šírkach, pripojiteľnosť smartfónu je tak veľmi dôležitá. Jedná sa o prvé zariadenie tejto spoločnosti, ktoré podporuje nové siete 5G. Tento nový štandard prináša v oblasti pokrytia stabilné a vysoké rýchlosti sťahovania, ale aj nahrávania. Náhľad stavebného pôdorysu tak stiahnete priamo na stavbe a následne bleskovo upravíte počty objednaného materiálu. Vitajte na stavenisku 21.storočia, kde svoju prácu ovládnete vďaka odolnému Cat S53.

Smartfón Cat S53
Zdroj: Bullit Group

Výkonný hardvér

Ruka v ruke s 5G pripojením sa celkovo vylepšil aj hardvér, ktorý Cat S53 obsahuje. Čo to znamená v praxi? Len toľko, že pri tomto smartfóne sa nemusíte obmedzovať po stránke výkonu alebo pamäte. Procesor Qualcomm Snapdragon 480 spolu s 6GB RAM a 128 GB úložiskom sa postarajú, že tento telefón bude ďaleko viac než len pracovným nástrojom. Veľký 6,5 palcový HD+ displej bez problémov prehrá vaše obľúbené videá a overená 48 Mpx kamera od Sony sa postará o vyhotovenie rýchlych a presných fotiek a videí. Ako bonus je k hlavnej kamere pridružený ešte 2Mpx makro snímač a 16 Mpx predná kamera zabezpečí, aby vaše pracovné stretnutia v pohybe prebehli v čo najlepšej kvalite.

Smartfón Cat S53
Zdroj: Bullit Group

Šikovné vychytávky, ktorými si vás získa

Cat S53 je majstrom v praktickosti, preto obsahuje niekoľko zaujímavých riešení, ktoré ho vyčlenujú so štandradného smartfónového stáda. Celé telo telefónu je z pogumovaného a protišmikového materálu TPU, takže sa dobre drží aj v hrubých pracovných rukaviciach. Na zadnej strane nájdete veľmi výkonnú baterku so svietivosťou 120 lumenov, ktorá presvetlí aj tie najtmavšie kúty. Na boku sa nachádza špeciálne programovateľné tlačidlo, ktoré si môžete naprogramovať pre vami obľúbenú aplikáciu. Odporúča sa napríklad aplikácia Zello, ktorá váš Cat premení na klasickú vysielačku. Nechýba ani praktická šnúrka na zavesenie.

Všestrannosť dostáva iný rozmer

Cat S53 je tak skutočný terminátor medzi smartfónmi. Dostatočne odolný pre akékoľvek prostredie, kde ho zoberiete a navyše dostatočne výkonný, aby ste nemuseli nosiť aj klasické smartfóny, ktoré donedávna disponovali oveľa vyšším výkonom. Tento telefón môžete bez obáv zašpiniť od blata, pustiť ho z ruky, alebo ho nechať vonku na daždi. Vďaka veľkému displeju ho môžete používať na streamovanie obľúbených videí a následne ho hodiť do kufríka s náradím.

Smartfón Cat S53
Zdroj: Bullit Group

Zdroj: PR článok spoločnosti TCCM s.r.o.