Odolný smartfón na stavbe
Galéria (9) Zdroj: Bullit Group

Päť dôvodov, prečo siahnuť po odolnom telefóne na každý deň

Ak pracujete v stavebníctve alebo len často majstrujete doma či v záhrade, či jednoducho gro dňa trávite v podmienkach, kde dostane váš telefón zabrať, určite vám príde vhod parťák, ktorý to s vami potiahne celý deň, nech už sa pustíte do čohokoľvek.

Galéria

Robotník v rukaviciach drži odolný smartfón
Odolný smartfón pri upratovaní
Odolný smartfón na slame
Odolný smartfón na stavbe
Odolný smartfón vybraný z vody
Robotník v rukaviciach drži odolný smartfón
Odolný smartfón na stavbe
Odolný smartfón na stavbe

Práve odolné telefóny v poslednom období zaznamenávajú obrovský boom, pretože s príchodom dotykových smartfónov s veľkým displejom sa naše telefóny stali citlivé na rozbitie. Práve preto prichádza Cat s radom smartfónov, ktoré odolajú aj tým najdrsnejším podmienkam. Sú skonštruované tak, aby odolali vode, prachu, pádu a mnohým ďalším nástrahám, ktoré na nich čakajú pri vašich náročných dňoch.

Dosť bolo prasknutých displejov, utopených mobilov či vybitých bateriek. Tu je päť dôvodov, prečo by ste mali siahnuť po odolnom telefóne značky Cat.

Odolný smartfón pri upratovaní
Zdroj: Bullit Group

Sú mimoriadne odolné a spĺňajú armádne štandardy

Synonymom značky Cat je slovo odolnosť a nie je to len marketingová fráza. Smartfóny spĺňajú štandardy IP68 a MIL-STD 810G, vďaka čomu odolajú pádom na betón, sú vodotesné, prachuvzdorné, dajú sa ovládať v rukaviciach, nezničí ich ani piesok či olej a odolajú vysokým teplotám (napr. ak si necháte mobil na slnku) či teplotným výkyvom. A to je len základný výpočet toho, čo tieto telefóny znesú.

Odolný smartfón vybraný z vody
Zdroj: Bullit Group

Vydržia celý deň, nech už vyzerá akokoľvek

Štandardom telefónov Cat sú batérie s vysokou kapacitou, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na minimálne jeden plný deň výdrže, nech už váš deň vyzerá akokoľvek. Navigujte sa, merajte teplotu termokamerou, zistite rozmery miestnosti vďaka laserovému meraču či trávte čas na internete. Telefóny Cat vám budú k dispozícii neustále a v prípade, že budete potrebovať, aby vydržali viac, stačí ich pripojiť na rýchlonabíjačku a do pár minút máte zásobu energie na ďalší pracovný deň.

Robotník drži odolný smartfón
Zdroj: Bullit Group

Sú nabité výbavou

Dôkazom toho je napríklad vlajková loď Cat S62 Pro, ktorý v tele mobilu ukrýva nielen šikovný smartfón, ale tiež termokameru FLIR, snímač škodlivých látok alebo napríklad laserový merač vzdialenosti. Okrem toho disponuje veľkým 5,7-palcovým displejom s rozlíšením 2160 x 1080 pixelov, 12 Mpix snímač Sony Dual Pixel so svetelnosťou f/1.8 na skvelé zábery nielen cez deň, ale i v noci, či napríklad dostatočne výkonný 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 660 s 6 GB RAM.

Chránia vás pred nebezpečnými vírusmi

Keďže mobilný telefón býva zdrojom nebezpečných vírusov, Cat vyvinul špeciálny model Cat S42 H+, ktorý sa pýši antibakteriálnou úpravou. Tá tak z telefónu robí trvalo antibakteriálny smartfón, keďže vonkajšia časť jeho tela je chránená prísadou ionizovaného striebra. Toto aktívne antimikrobiálne činidlo, ktoré bolo testované podľa medzinárodného štandardu ISO 22196, inhibuje replikáciu bakteriálnych buniek o viac ako 80 % do 15 minút a 99,9 % do 24 hodín.

Odolný smartfón na stavbe
Zdroj: Bullit Group

Sú cenovo dostupné

Aj napriek tomu, že ponúkajú extra odolnosť, sú telefóny značky Cat cenovo dostupné a porovnateľné s inými – neodolnými smartfónmi. Vlajkovú loď Cat S62 Pro je možné kúpiť už za 499 eur, telefóny strednej triedy, ako napríklad Cat S42 už za 210 eur a štartovací tlačidlový model Cat B26 bez dotykového displeja, no s neprekonateľnou odolnosťou už za 49,90 eur.

Zdroj: PR článok TCCM s.r.o. 

Foto: Bullit Group

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje