image 44700 25 v1
Galéria (8)

Zdieľajte energiu s novým odolným smartfónom CAT S41

Každý kutil pozná tu situáciu, kedy telefón dostáva skutočne zabrať. Niekedy je to nechcený pád z väčšej výšky, utopenie alebo extrémne počasie a jeho výkyvy. Vo chvíli, kedy opäť chytáme do rúk náš telefón, sa v tej dlhočiznej sekunde modlíme, aby bol celý, displej sa nerozbil a fungoval.

Galéria

Cat s41 je jednoducho smartfó
Cat s41 je jednoducho smartfón
Cat s41 je jednoducho smartfón
Cat s41 je jednoducho smartfón
Cat s41 je jednoducho smartfón
Cat s41 je jednoducho smartfón bez kompromisov
Cat s41 je jednoducho smartfón bez kompromisov

Na tieto trápenia však môžete zabudnúť. Značka mobilných telefónov CAT predstavila model CAT S41, odolný smartfón s veľkokapacitnou a výkonnou batériou, aby ste zostali v spojení bez ohľadu na to, aké výzvy vám deň prinesie.

CAT S41 je nasledovníkom smartfónu CAT S40, ktorý používajú pracovníci v priemyselných odvetviach, alebo tí, ktorí ho využívajú na rekreačné aktivity a často vystavujú svoj mobilný telefón záťaži. Práve títo ľudia sú z odvetví ako je stavebníctvo, poľnohospodárstvo, bezpečnosť či oprava vozidiel, alebo sa venujú aktivitám ako je turistika, rybolov a cyklistika. Nový CAT S41 je preto vybavený vylepšeniami a kľúčovými prvkami, ktoré podľa výskumu značky CAT jej zákazníci skutočne ocenia. Ide hlavne o veľkú kapacitu batérie, silné zabezpečenie proti zničeniu a technológie displeja.

Vo vnútri CAT S41 je obrovská batéria s kapacitou 5000 mAh poskytujúca pohotovostný režim až 44 dní alebo čas hovorov v sieti 3G až 38 hodín, čo je užitočné, ak sa nachádzate niekde, kde nemáte možnosť nabiť si vaše zariadenie. Batéria je zároveň dostatočne výkonná na to, aby nabíjala iné zariadenia a príslušenstvo, vďaka jej funkcii „Zdieľanie batérie“, ktorá premení váš telefón na powerbank.

Použitím dodaného USB konektora na zdieľanie batérie bude CAT S41 nabíjať iný produkt alebo príslušenstvo, prestane však hneď ako úroveň batérie S41 dosiahne hodnotu, ktorú používateľ nastaví ako rezervu v aplikácii. Týmto je zaistená kontrola používateľom, ktorý takto môže používať svoje zariadenie ako powerbank bez toho, aby musel overovať, či mu zostáva dostatočné množstvo energie pre neho samotného.

CAT S41 je jednoducho smartfón bez kompromisov, ktorý sa skutočne hodí do náročného prostredia. Novinka stavia na dedičstve telefónov CAT vo vytváraní odolných zariadení so silným zabezpečením, vrátane odolnosti proti vode a prachu podľa certifikátu IP68 a certifikátu MIL SPEC 810G. Rovnako ako u všetkých smartfónov CAT danej kategórie, CAT S41 je zostavený tak, aby prežil opakované testy odolnosti proti pádu na betón z výšky 1,8 metra, z každého smeru. Takisto je testovaná aj odolnosť proti vode v hĺbke vody do 2 metrov počas jednej hodiny a dokáže zvládnuť teplotné šoky. Okrem toho je jeho veľký a jasný 5″ Full HD displej chránený najnovším sklom Gorilla Glass 5 od spoločnosti Corning, odolným proti poškriabaniu, displej sa dá čítať na priamom slnečnom svetle a dotykovú obrazovku možno obsluhovať mokrými prstami či v rukaviciach. CAT S41 má tiež fotoaparát, ktorý možno použiť pod vodou.

Novinku je možné kúpiť v slovenských obchodoch za odporúčanú cenu 449 eur alebo u viacerých slovenských operátorov.

ZDROJ: PR článok spoločnosti TCCM s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje