Stačí pár granuliek a kvitnúť budú až do jesene

24.06.2013
24.06.2013 (6) (1)
Stačí pár granuliek a kvitnúť budú až do jesene
Nič nenabudí muškáty do kvetu viac ako vyzretý ovčí hnoj. V podobe granuliek ho hravo dostanete do každého kvetníka, aby sezóna pestrých kvetov bola silnejšia ako tá minulá. Volá sa Flovium (www.organickehnojiva.sk/co-je-ovcie-hnojivo-flovium) a nájdete ho v každom dobrom záhradkárstve.
Každá jedna prírodná granulka obsahuje vyváženú výživu pre muškáty. Draslík pre bohaté kvety so sýtymi farbami, fosfor pre silné korene, dusík pre zdravé listy a stopové prvky, ktorých v kvetníkovej zemine nikdy nie je dosť. A ak k tomu pripočítate štedrú dávku humusu, počítať môžete s kolóniou priateľských baktérií, ktoré podporia muškáty v ich kvitnutí.

Stačí pár granuliek a kvitnúť budú až do jesene 2

Nikdy nekvitli tak bohato, ako pri hnojení organickým hnojivom Flovium. Vodopády sýtych kvetov a žiarivú zeleň listov zastavia až prvé mrazíky. Tento rok je zázračné hnojivo dostupné aj pre vás. Granulky napicháte priamo ku koreňom, aby sa ich sila prejavila čo najrýchlejšie. Výrobca dodáva Flovium do každého dobrého záhradkárstva (www.organickehnojiva.sk/predajne-miesta-organickeho-hnojiva).

Čistá sila prírody

Prečo tento recept tak úžasne funguje? Napísala ho príroda samotná. Čierne zlato naspásali ovečky na tatranských lúkach. Najprv zrelo na kopách za košiarom, neskôr ho na modernej výrobnej linke zbavili vody, rozomleli a zahriatím v ňom zneškodnili všetky baktérie, spóry a semená. Výsledkom sú čierne lesklé peletky s jemnou vôňou salaša, ktorá sa zasunutím do pôdy nenávratne stratí.

Stačí pár granuliek a kvitnúť budú až do jesene 6

Jediné vrecúško s hmotnosťou 5 kilogramov vám vystačí na celú sezónu a popri muškátoch s ním smelo môžete pohnojiť aj ostatné letničky a bytové kvety. Hnojivo svojim unikátnym zložením podporuje rastliny v kvitnutí a vyzrievaní bez toho, aby tvorili nadmernú listovú hmotu. Keďže viac ako tretinu objemu hnojiva tvorí humus, vylepšia kvalitu pôdy bez toho, aby ste ich museli presádzať.

Výhodou tohto prírodného receptu je, že ani plnými priehrštiami vyzretého ovčieho hnoja pôdu neprehnojíte.
Unikát dostupný pre každého

Stačí pár granuliek a kvitnúť budú až do jesene 4

Staré mamy vedeli že do každého kvetníka s muškátmi patrí na dno lopatka ovčieho hnoja. Teraz si to môžete vyskúšať aj vy. Slovenské ovčie hnojivo z ekologického chovu je unikátom, ktorý moderným spôsobom nadväzuje na zabudnuté tradície. A o tom že je úspešné svedčí aj silný záujem záhradkárov zo všetkých kútov Európy.

Viac informácií nájdete na stráne www.organickehnojiva.sk, kde vám skúsený záhradkársky tím odpovie na všetky vaše otázky.

Zdroj: PR článok
Text: DeLuxe Product s.r.o.-->


Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Lucia | 16.04.2019, 00:31
Chcem sa opytat ked sa da toto hnojivo od oveciek pri vysadbe muskatikov..potom treba este prihnojovat v lete kazde 2 tyzdne aby viac kbitli alebo nie ? Dakujem za odpoved ak matr niekto skusenosti*
Reklama