Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov

Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov

S príchodom jesene sa neprestávame o pokožku starať, ba naopak. Poličky v našej kúpeľni ozdobí zelené zlato v kozmetike Doliva. Tá si na najbližšie obdobie pripravila trojicu bojovníkov proti vráskam a na regeneráciu suchej pokožky.

Doliva Intensivcreme LIGHT

Jemný a ľahký krém, ideálny pre doznievajúce letné dni. Svojou príjemnou vôňou a výťažkami z toskánskych olív spríjemňuje pocity pri rozotieraní. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film, teda je vhodný i pod make-up. Vďaka svojmu zloženiu – olivovému oleju, vitamínom A a E, pantenolom a formule na ochranu buniek ošetruje a chráni pokožku pred starnutím. Zlepšuje proces obnovy buniek a bojuje proti vráskam.
Určený pre vekovú kategóriu 30 – 35+
Odporúčaná predajná cena: 11,95 € 

Doliva Intensivcreme + vitamin A, E

Mastnejší a zimný krém vhodnejší skôr pre staršiu generáciu. Kvalitný olivový olej, shea butter, včelí vosk, pantenol a vitamíny A a E zlepšujú štruktúru pleti a aktivujú novotvorbu buniek. Zmierňujú vrásky, podporujú vlastnú regeneračnú schopnosť pokožky, posilňujú jej pružnosť a spevňujú kontúry tváre a krku. Kombinácia látok voda v oleji umožňuje intenzívnu hydratáciu a aj preto ho odporúčame skôr ako nočný krém.
Určený pre vekovú kategóriu 50+
Odporúčaná predajná cena: 12,85 €

Doliva Intensivcreme EXKLUSIV

Exkluzívny krém Doliva predstavuje najvyššiu triedu starostlivosti o pokožku. Svoj názov má odvodený svojho obsahu – pri jeho výrobe bol totiž použitý vysoko kvalitný olivový olej prvej triedy – samozrejme z Toskánska. Vďaka jemu, vitamínu A, cenným izoflavónom, formulou Derm-A-Favón intenzívne pôsobí na zlepšovanie štruktúry pleti. Je určený na suchú pleť a podporuje vlastnú regeneračnú schopnosť pokožky a samozrejme zmierňuje vrásky. 
Určený pre vekovú kategóriu 40 – 45+
Odporúčaná predajná cena: 19,95 €

Žiadajte v lekárňach alebo na www.doliva.sk

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.