Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov
Galéria (4)

Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov

S príchodom jesene sa neprestávame o pokožku starať, ba naopak. Poličky v našej kúpeľni ozdobí zelené zlato v kozmetike Doliva. Tá si na najbližšie obdobie pripravila trojicu bojovníkov proti vráskam a na regeneráciu suchej pokožky.

Galéria

Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov - intesiv_light
Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov - intensiv_exclusiv
Doliva sa na jeseň vyzbrojila trojicou intenzívnych krémov - intensiv_vitamin_A_E

Doliva Intensivcreme LIGHT

Jemný a ľahký krém, ideálny pre doznievajúce letné dni. Svojou príjemnou vôňou a výťažkami z toskánskych olív spríjemňuje pocity pri rozotieraní. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film, teda je vhodný i pod make-up. Vďaka svojmu zloženiu – olivovému oleju, vitamínom A a E, pantenolom a formule na ochranu buniek ošetruje a chráni pokožku pred starnutím. Zlepšuje proces obnovy buniek a bojuje proti vráskam.
Určený pre vekovú kategóriu 30 – 35+
Odporúčaná predajná cena: 11,95 € 

Doliva Intensivcreme + vitamin A, E

Mastnejší a zimný krém vhodnejší skôr pre staršiu generáciu. Kvalitný olivový olej, shea butter, včelí vosk, pantenol a vitamíny A a E zlepšujú štruktúru pleti a aktivujú novotvorbu buniek. Zmierňujú vrásky, podporujú vlastnú regeneračnú schopnosť pokožky, posilňujú jej pružnosť a spevňujú kontúry tváre a krku. Kombinácia látok voda v oleji umožňuje intenzívnu hydratáciu a aj preto ho odporúčame skôr ako nočný krém.
Určený pre vekovú kategóriu 50+
Odporúčaná predajná cena: 12,85 €

Doliva Intensivcreme EXKLUSIV

Exkluzívny krém Doliva predstavuje najvyššiu triedu starostlivosti o pokožku. Svoj názov má odvodený svojho obsahu – pri jeho výrobe bol totiž použitý vysoko kvalitný olivový olej prvej triedy – samozrejme z Toskánska. Vďaka jemu, vitamínu A, cenným izoflavónom, formulou Derm-A-Favón intenzívne pôsobí na zlepšovanie štruktúry pleti. Je určený na suchú pleť a podporuje vlastnú regeneračnú schopnosť pokožky a samozrejme zmierňuje vrásky. 
Určený pre vekovú kategóriu 40 – 45+
Odporúčaná predajná cena: 19,95 €

Žiadajte v lekárňach alebo na www.doliva.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.