Pergola Canopia Sierra od Garlandu
Galéria (7) Zdroj: Garland

Pergola, ktorú postavíte za jedno popoludnie

Pergola pristane každému domu. Vytvára príjemný priestor na vonkajšie posedenie a prepája interiér s okolím domu.

Galéria

Pergola Canopia Sierra od Garlandu
Pergola Canopial Palram Sierra zástena
Pergola Canopia Palram Sierra 4200
Pergola Canopia Palram Sierra 4200
Pergola Canopial Palram Sierra zástena
Pergola Canopia Palram Sierra 5400

Novodobé systémy sa prispôsobia priestoru a umožňujú realizovať stavbu svojpomocne. Taká je aj pergola Canopia (Palram) Sierra od spoločnosti Garland. Špeciálny systém tvorí v podstate nezničiteľná konštrukcia z masívnych hliníkových profilov odolná proti hrdzi, plesniam aj machom a extrémne silný sendvičový polykarbonát so 100-percentnou UV ochranou. Strešné panely dokážu odolať lejaku, krúpam aj prívalom snehu, prepúšťajú 80 % svetla.

Pergola Canopial Palram Sierra zástena
Montované pergoly Canopia (Palram) Sierra umožňujú inštaláciu bočných stien, ktoré vás bezpečne ochránia pred nepriaznivým počasím a vytvárajú intímnejšiu atmosféru posedenia. | Zdroj: Garland

Montujú sa bez ďalšieho spojovacieho materiálu vďaka unikátnemu systému jednoduchým zasunutím do seba. Vďaka jednoduchej manipulácii a montáži dokážu pergolu postaviť dvaja ľudia v priebehu jedného popoludnia. Pergola Canopia Sierra od Garlandu je flexibilná, ľahko nastaviteľná pre rôzne výšky aj šírky. Je možné ju tiež uzavrieť zboku alebo ju použiť samostatne ako kryté parkovacie stojistko pre auto.

Pergola Canopia Palram Sierra 4200
Pergoly Canopia sa dodávajú v rôznych prevedeniach – dĺžkach a v bielej alebo antracitovej farbe, aby vyhovovali vášmu domu. | Zdroj: Garland

Elegantné pergoly Canopia Sierra od Garlandu sú takmer nezničiteľné, ľahko zostaviteľné, za skvelú cenu a vďaka modernému dizajnu sa hodia k väčšine súčasných domov.

Viac informácií nájdete na www.garland.sk.

Zdroj: PR článok GARLAND distributor, s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje