image 51244 25 v1
Galéria (6)

CAT má dostupný smartfón, ktorý odolá nepriazni počasia, ale aj extrémnym situáciám

Rozbitý displej, utopený telefón či neustále vybitá batéria. To sú problémy, s ktorými sa stretávame takmer denne. Niekedy dokonca vznikne aj bizarná kombinácia týchto situácií. Práve vtedy si zvykneme povedať – „kedy to už konečne vymyslia tak, aby ten telefón aj niečo prežil?“. Iróniou je, že on tu už taký smartfón dávno je. A jeho desiatky tisíc spokojných používateľov to len potvrdí. Určite ste o ňom počuli už aj vy, nosí totiž logo známe z ťažkej stavebnej techniky CAT.

Galéria

Cat s41 je jednoducho smartfón bez kompromisov
Cat má dostupný smartfón
Cat má dostupný smartfón
Cat má dostupný smartfón
Cat má dostupný smartfón

Jedným z najnovších prírastkov do rodiny odolných smartfónov CAT je model S31 – nasledovník úspešného modelu, ktorý používajú zákazníci pracujúci v priemyselných odvetviach alebo tí, ktorí ho využívajú na rekreačné aktivity a často vystavujú svoj mobil pri záťaži. Títo zákazníci sú z odvetví ako je stavebníctvo, poľnohospodárstvo, bezpečnosť či oprava vozidiel, alebo sa venujú aktivitám ako je turistika, rybolov a cyklistika.

Nový CAT S31 je však vybavený vylepšeniami a kľúčovými vlastnosťami, ktoré podľa výskumu značky CAT jej zákazníci skutočne ocenia – ide hlavne o veľkú kapacitu batérie či silné zabezpečenie ochrany displeja. Ak totiž potrebujete telefón, na ktorý sa možno spoľahnúť, potom voľte CAT S31. Je totiž starostlivo navrhnutý tak, aby vám neustále fungoval. Má silnú batériu s kapacitou až 4 000 mAh, jeho telo je odolné podľa certifikátu IP68 proti vode, prachu a pádu z výšky do 1,8 metra na betón. Okrem toho sa môže popýšiť ďalším certifikátom, a to MIL SPEG 810G, ktorý odolá všetkým živlom. CAT S31 je skrátka telefón, ktorý si môžete so sebou zobrať kamkoľvek, aby ste zostali v spojení a urobili viac.

Svoje by o tom určite vedel porozprávať aj profesionálny paraglidista Juraj Koreň, ktorý je ambasádorom značky, a ktorý pravidelne šplhá a lieta po hrebeňoch na celom svete, kde mu spoločnosť robí práve smartfón značky CAT. Ten vďaka extrémnej odolnosti a silnej batérii dokázal odolať nielen nepriaznivému počasiu chladnej Antarktídy, ale aj častokrát sparťanským podmienkam pri pobyte v Himalájach, kam sa Juraj často vracia. Jeden z najodolnejších telefónov na trhu je možné zakúpiť už za 269 eur.

ZDROJ: PR článok spoločnosti TCCM s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.