Veľký povianočný výpredaj len za 1/3 ceny a iné neuveriteľné zľavy! To je Mountfield
Galéria (10)

Veľký povianočný výpredaj len za 1/3 ceny a iné neuveriteľné zľavy! To je Mountfield

Potrebujete tento rok obnoviť alebo rozšíriť svoj arzenál záhradnej techniky? Túžite po novom záhradnom nábytku či grile alebo snáď po bazéne? A čo takto urobiť niečo pre vlastné zdravie a zaobstarať si modernú infrasaunu alebo rodinnú fínsku saunu? Teraz máte jedinečnú príležitosť. Spoločnosť Mountfield totiž vstupuje do roku 2016 s akciou „Veľký povianočný výpredaj len za 1/3 ceny a iné neuveriteľné zľavy“. Týka sa úplne celého sortimentu.

Galéria

Azuro-De-Luxe
Bazen_Cannes_64
Infrasauna_Mariana
Levita-140-ES
Nabytkova_sestava_z_mahagonu
Motorová kosa TR 61 E
Vertikutátor_GM_32_E_2v1
Neuveriteľné zľavy! to je mountfield - vyprodej_jedna_tretina_sk

Vo všetkých predajniach Mountfield sú teraz k dostaniu len za 1/3 ceny:

všetky bazény (fóliové, keramické, kompozitné, sklolaminátové, dizajn-kompozitné),

všetky motorové kosy,

všetky elektrické píly,

všetko elektronáradie Patriot,

všetky ponorné čerpadlá,

všetok nábytok z mahagónu

a celý rad ďalších výrobkov.

Tisíce ďalších výrobkov (konkrétne 3 850) Mountfield ponúka s neuveriteľnými výpredajovými zľavami. Áno, toto je tá nevídaná šanca, ktorá sa opakuje prinajlepšom len raz za rok – za mimoriadne výhodné ceny si môžete zaobstarať čokoľvek: kosačku, traktor, krovinorez, gril, umývačku, saunu a ďalšie a ďalšie výrobky.

Všetko, čo si v akcii zaobstaráte, ešte tento rok využijete. Niektoré výrobky dokonca použijete už za chvíľu pri jarných prácach. Reč je napríklad o kvalitných prerezávačoch prerezávacích pílach či záhradných nožniciach. Drevný odpad ľahko a rýchlo zlikvidujú výkonné drviče či štiepkovače a na prebudenie trávnika po zime bude najlepším liekom vertikutátor. Prečo teda nákup odkladať? Tieto veci, bez ktorých sa vaša záhrada nezaobíde, už budú vo februári za plné ceny.

Luxusný bazén za tretinu? Práve teraz!

Ušetrite tisíce až desaťtisíce eur, januárový nákup bazéna je tou pravou voľbou. Za všetky modely fóliových, keramických, kompozitných, sklolaminátových alebo dizajn-kompozitných bazénov teraz zaplatíte len 1/3 ceny. Využiť pritom môžete bohatú škálu doplnkových služieb – s výberom vám pomôžu bazénoví špecialisti, ktorí vám bazén tiež privezú, profesionálne zmontujú a sprevádzkujú. Stačí len vybrať ten správny model, ktorý dokonale padne do vašej záhrady. Za 1/3 ceny teraz zaobstaráte aj obľúbené bazény Azuro De Luxe či Azuro Ibiza. Vo všetkých predajniach Mountfield veľmi výhodne teraz zakúpite aj všetko bazénové príslušenstvo.


Bazén Cannes 64 Zdroj: Mountfield

Zľavy, ktorým nemožno odolať. Iba v januári!

Ceny sú atraktívne a zásoby limitované. Preto je celá akcia časovo obmedzená a trvá len do soboty 30. 1. 2016.

O tom, že si vo „Veľkom povianočnom výpredaji len za 1/3 ceny a iné neuveriteľné zľavy“ príde na svoje naozaj každý, vás presvedčí malá ukážka nasledujúcich tipov:

Nábytková zostava z mahagónu

Exkluzívne, vysoko dekoratívne mahagónové drevo je zároveň mimoriadne húževnaté a odolné. Pri pôsobení počasia sa nekrúti ani nezmršťuje. Nie nadarmo sa mahagón dodnes používa na výrobu luxusných jácht a rýchlych člnov. Nábytok je ošetrený lakom s UV ochranou. Kreslá sú polohovateľné v 5 stupňoch, stôl rozkladací, s otvorom pre slnečník. Výpredajová cena činí 518,00 € namiesto pôvodných 1.556,00 €. Cena zahrnuje stôl Maho a 4 kreslá Patio. Všetok nábytok z mahagónu je v rámci povianočných výpredajov len za 1/3 ceny.

Motorová kosa TR 61 E

Levia pomoc pre každý trávnik. Stroj boduje veľmi nízkou hmotnosťou, tichým chodom výkonného elektromotora, dokonalým vyvážením a perfektnou ergonómiou, ktorá prispieva ku komfortu obsluhy. Plná cena tohto modelu dosahuje 178,00 €, vďaka výpredaju (v ktorom sú všetky motorové kosy len za 1/3 ceny) však táto suma klesla na 59,00 €.

Elektrická píla Levita 140 ES

Využijete ju všade – v okolí domu, na záhrade alebo v dielni. Píla skvele padne do ruky a môže sa pochváliť napríklad automatickým mazaním reťaze Oregon alebo super kvalitnou lištou Double Guard 91. Svoje kvality tento stroj predvedie nielen pri pílení palivového dreva, ale aj pri rôznych prácach domácich majstrov a tesárskych prácach. Jeho cena teraz činí len 51,00 € (pred výpredajom to bolo 155,00 €). Všetkých 6 modelov elektrických píl si môžete v povianočnom výpredaji zaobstarať len za 1/3 ceny.“

Tlaková umývačka Patriot P 1100

Tento „démon čistoty“ zlacnel v rámci povianočného výpredaja z pôvodných 188,00 € na 62,00 €. Bude sa vám hodiť na umývanie a čistenie chodníkov, terasy, plota, fasády, autá atď.

Vertikutátor GM 32 E 2v1

Chcete mať krásny a zdravý trávnik? Potom sa bez kvalitného vertikutátora nezaobídete. Tento model je len za jednu tretinu ceny. Vyjde vás teraz na iba 60,00 €.

Infrasauna Mariana

Zahreje vaše telo i dušu, má preukázateľne pozitívne účinky fyzické i psychické zdravie. Vďaka kompaktným rozmerom umiestnite infrasunu Marianu aj do veľmi malého bytového priestoru, a pritom vám poskytne všetko, čo sa od modernej infrasauny vyžaduje. Jeden saunovací cyklus stojí menej ako 0,20 €, na prevádzku stačí bežné zásuvka na 230 V. Z pôvodných 1.180,00 € bol tento model v rámci povianočného výpredaja zlacnený na 620,00 €. 

PR článok spoločnosti Mountfield, a.s. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje