Pokladanie podstrešnej fólie
Galéria (11) Zdroj: DÖRKEN

Podstrešná fólia, ktorá šetrí materiál, čas a náklady

Prácu s podstrešnou fóliou DELTA®-MAXX PLUS zvládne aj šikovný domáci majster. Táto inovovaná fólia šetrí čas, materiál, ale aj náklady na energie. Bonus k týmto výhodám je záruka 25 rokov.

Galéria

Pokladanie podstrešnej fólie
Pokladanie podstrešnej fólie
Pokladanie podstrešnej fólie
Pokladanie podstrešnej fólie
Podstrešná fólia
Podstrešná fólia
Podstrešná fólia
Podstrešná fólia

Prednosťou praktickej podstrešnej fólie DELTA®-MAXX PLUS sú dva lepiace okraje na rubovej strane rolky, vďaka ktorým je manipulácia s fóliou jednoduchšia, rýchlejšia a takmer bezodpadová. Fóliu možno jednoducho aplikovať zľava – doprava a opačne, odpadá náročná dodatočná manipulácia.
DELTA®-MAXX PLUS je spoľahlivým pomocníkom pri riešení problematických detailov strechy, akými sú nárožia, úžľabia či hrebeň strechy. Rolku s dvoma lepiacimi okrajmi možno jednoducho otočiť a pokračovať v kladení opačným smerom. V hrebeni stačí fóliu jednoducho preložiť a zlepiť na protiľahlú strešnú plochu.

Pokladanie strešnej izolácie
Zdroj: DÖRKEN

Menej odpadu, viac úspor

Vďaka novej DELTA®-MAXX PLUS spotrebujete až o 30 % materiálu menej ako pri bežných podstrešných fóliách. Úspora materiálu ide ruka v ruke s maximálne efektívnou pokládkou, ktorá šetrí čas pri aplikácii. Okrem toho, zlepené spoje fólie a jej špeciálne PU povrstvenie vytvárajú vetrotesnú obálku strechy, a tým prinášajú až 9 %-nú úsporu energií na vykurovaní v podkroví.

Bezpečne na streche

Najnovšia generácia obľúbenej podstrešnej fólie DELTA®-MAXX PLUS je tiež poistkou bezpečnej práce na streche. Vyznačuje sa totiž kombináciou vysokej pevnosti a veľkej pružnosti. V prípade nehody nehrozí, že cez fóliu prepadnete. Zostanete vždy pevne na nohách.

Pokladanie podstrešnej fólie
Zdroj: DÖRKEN

Záruka 25 rokov

Vysoké kvalitatívne parametre DELTA®-MAXX PLUS sa odzrkadľujú aj v dlhoročnej životnosti fólie. Dörken poskytuje na výrobok 25-ročnú záruku funkčnosti, čím pomáha predchádzať neželaným reklamáciám. To pre stavebníka znamená spokojnosť po dlhé roky.

Podstrešná fólia
Zdroj: DÖRKEN

Zdroj: PR článok spoločnosti DÖRKEN s.r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.