/ Dom / Strecha /

Podstrešná fólia, ktorá šetrí materiál, čas a náklady

Pokladanie podstrešnej fólie
Zdroj: DÖRKEN

Prácu s podstrešnou fóliou DELTA®-MAXX PLUS zvládne aj šikovný domáci majster. Táto inovovaná fólia šetrí čas, materiál, ale aj náklady na energie. Bonus k týmto výhodám je záruka 25 rokov.

Prednosťou praktickej podstrešnej fólie DELTA®-MAXX PLUS sú dva lepiace okraje na rubovej strane rolky, vďaka ktorým je manipulácia s fóliou jednoduchšia, rýchlejšia a takmer bezodpadová. Fóliu možno jednoducho aplikovať zľava – doprava a opačne, odpadá náročná dodatočná manipulácia.
DELTA®-MAXX PLUS je spoľahlivým pomocníkom pri riešení problematických detailov strechy, akými sú nárožia, úžľabia či hrebeň strechy. Rolku s dvoma lepiacimi okrajmi možno jednoducho otočiť a pokračovať v kladení opačným smerom. V hrebeni stačí fóliu jednoducho preložiť a zlepiť na protiľahlú strešnú plochu.

Pokladanie strešnej izolácie
Zdroj: DÖRKEN

Menej odpadu, viac úspor

Vďaka novej DELTA®-MAXX PLUS spotrebujete až o 30 % materiálu menej ako pri bežných podstrešných fóliách. Úspora materiálu ide ruka v ruke s maximálne efektívnou pokládkou, ktorá šetrí čas pri aplikácii. Okrem toho, zlepené spoje fólie a jej špeciálne PU povrstvenie vytvárajú vetrotesnú obálku strechy, a tým prinášajú až 9 %-nú úsporu energií na vykurovaní v podkroví.

Bezpečne na streche

Najnovšia generácia obľúbenej podstrešnej fólie DELTA®-MAXX PLUS je tiež poistkou bezpečnej práce na streche. Vyznačuje sa totiž kombináciou vysokej pevnosti a veľkej pružnosti. V prípade nehody nehrozí, že cez fóliu prepadnete. Zostanete vždy pevne na nohách.

Pokladanie podstrešnej fólie
Zdroj: DÖRKEN

Záruka 25 rokov

Vysoké kvalitatívne parametre DELTA®-MAXX PLUS sa odzrkadľujú aj v dlhoročnej životnosti fólie. Dörken poskytuje na výrobok 25-ročnú záruku funkčnosti, čím pomáha predchádzať neželaným reklamáciám. To pre stavebníka znamená spokojnosť po dlhé roky.

Podstrešná fólia
Zdroj: DÖRKEN

Zdroj: PR článok spoločnosti DÖRKEN s.r.o.