image 26252 25 v1
Galéria (9)

Postaviť dom s Leierom je výhodné i praktické!

Hľadáte ten najlepší materiál pre stavbu rodinného domu? Spoločnosť Leier ponúka kompletný rad produktov pre hrubú stavbu takpovediac od podlahy až po strechu, všetko v prvotriednej kvalite a za výhodné ceny!

Galéria

Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!
Postaviť dom s leierom je výhodné i praktické!

KERAMICKÉ MUROVACIE TVAROVKY Leiertherm a LeierPLAN

Sortiment tehál Leier zahŕňa ponuku brúsených tehál LeierPLAN vyrobených na Slovensku s jednoduchou, rýchlou a presnou montážou na tenkú ložnú škáru. Tehly je možné spájať maltou na tenké škáry alebo špeciálnou lepiacou penou. Leiertherm sú nebrúsené keramické tehly určené pre tradičný spôsob murovania na klasickú maltu. Životnosť takto murovaných stavieb je doslova stáročiami overená. Murivo je zdravotne neškodné a vytvára zdravú obytnú klímu.

Absolútnou novinkou v ponuke tehál Leier sú izolované tehly LeierPLAN 44 iSO a LeierPLAN 44 iSO+, ktoré sú najnovšou generáciou keramických murovacích blokov. V tehlách je integrované zateplenie v dvoch variantoch – buď v podobe sivého polystyrénu, alebo minerálnej vlny. Takúto stavbu už nie je potrebné dodatočne zatepľovať.

tehla

www.leier.sk/keramicke-murovacie-prvky-1

KOMÍNOVÉ SYSTÉMY LEIER

Komíny Leier najlepšie charakterizuje ich prvotriedna kvalita. Jadro komínov tvorí šamotová vložka od renomovaného nemeckého výrobcu HART Keramik, odolná voči vysokým teplotám, vlhkosti i pôsobeniu agresívnych kyselín na dlhé desaťročia. Celkovo sú komíny Leier vyrobené z prírodných materiálov, ktoré zaručujú bezstarostné používanie a absolútnu bezpečnosť komína. Na komín Leier je poskytovaná záruka až 33 rokov!

www.leier.sk/kominove-systemy-menu

STAVEBNÝ SYSTÉM DURISOL

Optimálnou alternatívou pre nízkoenergetický dom je 100%-ne prírodný stavebný systém Durisol, ktorý má Leier v ponuke už 5 rokov. Základnou surovinou na jeho výrobu je drevná štiepka, ku ktorej sa pridáva cement, voda a ďalšie mineralizačné komponenty. Z Durisolu sa stavia rýchlo. Tvarovky do seba presne – stavebnicovo zapadajú, pričom ich výplňový betón previaže a zároveň zabezpečí statiku celej konštrukcie.

www.leier.sk/durisol-pre-pozemne-stavby

BETÓNOVÉ MUROVACIE TVAROVKY

Tento druh tvaroviek, ktorých ponuku spoločnosť Leier tiež pokrýva, sa používa pri výstavbe budov s nižšími požiadavkami na ich tepelnoizolačné vlastnosti, teda pivnice, garáže, poľnohospodárske a priemyselné stavby, alebo sklady. Ich stabilné rozmery a široký sortiment základných tvaroviek i polovičných a ukončovacích dielcov zabezpečuje vysokú produktivitu práce.

BETÓNOVÁ STREŠNÁ KRYTINA

Je hneď niekoľko dôvodov prečo je strešná krytina Leier dobrou voľbou pre vašu strechu. Je mrazuvzdorná, vodotesná a mimoriadne odolná aj voči extrémnym poveternostným podmienkam, čo sa prejavuje v jej dlhej životnosti. Na rozmerovú presnosť, vodotesnosť a mrazuvzdornosť Leier svojim zákazníkom poskytuje až 35 ročnú záruku! Krytina sa navyše prispôsobí vášmu vkusu vďaka neustále sa rozširujúcej palete farieb i tvarov.

www.leier.sk/stresna-krytina-1

PRVKY VONKAJŠEJ ARCHITEKTÚRY

Exteriérové stavebné prvky dotvárajú celkový dizajnový charakter domu, ešte významnejšia je však ich úžitková hodnota. Dlažby, chodníky a príjazdové cesty značky Leier pozemok a stavbu na ňom sprístupňujú, používajú sa preto veľmi často a musia spĺňať náročné kritéria na funkčnosť. Ponuka spoločnosti Leier je však bohatá nielen na kvalitné dlažby. Nájdete v nej aj praktické obrubníky, alebo pevné kvetináče.

www.leier.sk/dlazby

STENY, STROPY, SCHODISKÁ

Prefabrikované dielce Leier poskytujú pohodlné a praktické riešenia pre montáž schodov, stropov a dokonca i stien. Progresívne technológie umožňujú produkciu tvarovo a rozmerovo rozmanitých prvkov presne podľa individuálnych požiadaviek. Ich vysoká kvalita vyžaduje len minimálne povrchové úpravy. Rýchly postup montáže výrazne skracuje dobu výstavby, redukujú sa železiarske a tesárske práce, čo značne znižuje celkové náklady na stavbu.

Kontakt:
Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel: 02/ 44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

PR článok spoločnosti Leier Baustoffe SK s.r.o. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje