Cenová alternatíva komína

cenova alternativa komina

Na komínovom telese sa neoplatí šetriť. Spoločnosť Schiedel ponúka prijateľnú alternatívu komína, ktorá je nielen bezpečnou,ale zároveň ekonomicky výhodnou voľbou – Schiedel SOLID. Ide o viacvrstvový univerzálny komínový systém so zadným odvetraním, určený predovšetkým pre podtlakovú prevádzku.

Vnútorná šamotová vložka typu Solid sa vyznačuje nepatrnou vodopriepustnosťou, vnútornou hladkou plochou a rozmerovou presnosťou. Materiál, použitý na jej výrobu, je odolný proti kyselinám a proti vyhoreniu. Izolačné rohože komínového systému z minerálneho vlákna sú ľahko ohybné a ich významnou prednosťou je dobrá priľnavosť a krátkodobá odolnosť až do 1 000 °C. Ak si teraz objednáte kompletnú zostavu komínového systému SOLID s výškou minimálne 6 metrov, k cene jednoprieduchovej komínovej zostavy bude následne doúčtovaných už len 16,80 € bez DPH za montáž 1 bm komína. Montáž dvojprieduchovej varianty Schiedel SOLID so šachtou alebo bez nej možno získať len za 21 € bez DPH vrátane dopravy. V cene montáže je navyše zahrnuté ukončenie systémom FINAL alebo neomietnutými tvárnicami pripravenými na zateplenie komínovej hlavy a tiež doprava priamo na stavbu.

ZDROJ: Schiedel Slovensko spol. s r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.