cenova alternativa komina
Galéria (3)

Cenová alternatíva komína

Na komínovom telese sa neoplatí šetriť. Spoločnosť Schiedel ponúka prijateľnú alternatívu komína, ktorá je nielen bezpečnou,ale zároveň ekonomicky výhodnou voľbou – Schiedel SOLID. Ide o viacvrstvový univerzálny komínový systém so zadným odvetraním, určený predovšetkým pre podtlakovú prevádzku.

Galéria

Vnútorná šamotová vložka typu Solid sa vyznačuje nepatrnou vodopriepustnosťou, vnútornou hladkou plochou a rozmerovou presnosťou. Materiál, použitý na jej výrobu, je odolný proti kyselinám a proti vyhoreniu. Izolačné rohože komínového systému z minerálneho vlákna sú ľahko ohybné a ich významnou prednosťou je dobrá priľnavosť a krátkodobá odolnosť až do 1 000 °C. Ak si teraz objednáte kompletnú zostavu komínového systému SOLID s výškou minimálne 6 metrov, k cene jednoprieduchovej komínovej zostavy bude následne doúčtovaných už len 16,80 € bez DPH za montáž 1 bm komína. Montáž dvojprieduchovej varianty Schiedel SOLID so šachtou alebo bez nej možno získať len za 21 € bez DPH vrátane dopravy. V cene montáže je navyše zahrnuté ukončenie systémom FINAL alebo neomietnutými tvárnicami pripravenými na zateplenie komínovej hlavy a tiež doprava priamo na stavbu.

ZDROJ: Schiedel Slovensko spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.