Nový cenník Cemix
Zdroj: Cemix

Nový cenník a novinky značky Cemix v roku 2021

Začiatkom apríla vstúpil do platnosti nový cenník stavebných hmôt značky Cemix. Pre lepšiu orientáciu sme pre Vás na www.cemix.sk pripravili jeho interaktívnu verziu s aktívnymi odkazmi, ktoré Vás jedným klikom prenesú na príslušnú webovú stránku s detailnými informáciami o produkte.

Pre stavebnú sezónu 2021 sme pripravili celý rad noviniek, ktoré sú zahrnuté v novom Cenníku 2021. 

Cemix 380 Výplňový betón do prefabrikátov

Výplňový betón s výbornou tekutosťou pre vypĺňanie plotových dielov a prefabrikátov. Je ľahko vrstviteľný, obmedzuje tvorbu výkvetov a znižuje pracnosť pri hutnení a vyrovnávaní povrchu. Dokonale priľne k betónovým stenám a výstužiam. 

Cemix MAGIC DECOR STONE 

Trendy dizajnová omietka s efektom prírodného kameňa NATUR EFFECT. Svoje využitie nájde ako pri aplikácii v soklovej časti budov, tak ako dekoračný prvok v interiéroch. Poskytuje vysokú ochranu pre namáhané plochy a jej výhodou je možnosť ručného a strojového nanášania. Štyri originálne odtiene sa dajú doplniť o trblietavý vzhľad pomocou prímesí Decor Sľudy.

Magic Decor Cemix
Zdroj: Cemix
SAND STONE s prímesou
SAND STONE s prímesou Decor Sľuda čierna. | Zdroj: Cemix
SAND SAHARA s prímesou
SAND SAHARA s prímesou Decor Sľuda čierna. | Zdroj: Cemix
GRANIT WHITE s prímesou
GRANIT WHITE s prímesou Decor Sľuda čierna. | Zdroj: Cemix
GRANIT GREY s prímesou
GRANIT GREY s prímesou Decor Sľuda čierna. | Zdroj: Cemix
Logo Natur Effect
Zdroj: Cemix

Skupina fasádnych náterov bola doplnená o ochranný náter proti graffiti Cemix Antigraffiti. Jedná sa o vysoko paropriepustný náter, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, ktorý je účinnou ochranou, opakujúca možnosť až 5 cyklov odstránenia znečistenia.

Do cenníka je tiež zaradený Cemix Kerzaštuk, špeciálna štuková omietka, pri jej použití v interiéri stavebníci ocenia čisto biely odtieň.

Cemix kanyster Antigraffiti
Zdroj: Cemix
Kerzaštuk 25kg kýblik
Zdroj: Cemix

Roky preverené sanačné a hydroizolačné systémy boli doplnené o produkty podporujúce ich účinnosť okrem iných o Cemix injektážny krém pre vytvorenie horizontálnej hydrofóbnej clony. 

Cemix Asfaltová lepiaca a izolačná stierka 2K je bitúmenová hydroizolačná hmota pre hlavnú izolačnú vrstvu konštrukcií. Môže byť použitá ako náhrada asfaltových pásov, pre lepenie perimetra a dosiek XPS, slúži ako ochrana proti radónu. Je šetrná k prírode, pretože neobsahuje organické rozpúšťadla. Tixotropná  izolácia, ktorá zabezpečí zakrytie trhlín v podklade do 2 mm.

Cemix Pevná hydroizolačná stierka je vysoko odolná síranovzdorná ochrana proti vode. Môžeme ju použiť  nad i pod úrovňou terénu pre horizontálne a vertikálne aplikácie. Vhodné použitie je aj pod sanačné omietky, ale i napr. pre ochranu nádrží s pitnou vodou. 

Prehľad noviniek nájdete na stránke www.cemix.sk

Zdroj: PR článok Cemix

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje