image 33910 25 v1
Galéria (6)

Mušľová farba je hitom tejto sezóny

Nadčasová elegancia, estetická čistota výrazu, stálosť a univerzálnosť, jednoduchosť a praktickosť pokládky – to je len niekoľko výnimočných atribútov dlažbového programu spoločnosti Premac, ktorý vo svojej ponuke myslí aj na farebnú atraktívnosť. Patrí k nim aj mušľová farba, ktorá udáva na trhu trend.

Galéria

Dlažba premac - Calimera3
Dlažba premac - Cavarino-muslova
Dlažba premac - Ester-musla
Dlažba s historickou patinou - Granum_musla2
Dlažba premac - TerrIntak-3

Spoločnosť Premac má vo svojom bohatom portfóliu niekoľko dlažieb, ktorých zjednocujúcim motívom je príťažlivá mušľová farba. K jej prednostiam patria:
– Farebná „univerzálnosť“ – ladí s mnohými farebnými odtieňmi fasád domov
– Praktickosť – nie je na nej vidieť nečistoty a drobné poškodenia
– Zachovanie výrazu a stálosti – a to aj pod dlhšom časovom období a pod vplyvom poveternostných podmienok
– Rozmanitosť pokládky – je možná jednoduchá aj „divoká“ pokládka, pričom netreba dodržiavať farebný vzor
– Nadčasovosť – jej tvar a farebnosť vždy spája modernosť, ba až „trendovosť“, ale aj nadčasový rozmer, ktorý má platnosť aj v dlhšom časovom horizonte
– Kultivovaný dizajn – tvarová elegancia, ktorá sleduje najnovšie trendy, ale v novej úprave ponúka aj historické návraty s „retro“ nádychom.

Najžiadanejšie dlažby a platne v mušľovej farbe

Cavarino – dlažba s jasnou geometrickou štruktúrou kombinuje prvky v štýle antiky a moderny. Vďaka trom formátom (20,7 x 13,7 cm; 13,7 x 13,7 cm; 6,4 x 13,7 cm) sa dajú realizovať vzory od individuálnych riadkových až po klasickú „divokú pokládku“.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/cavarino/

Graniko – dlažba s prírodným vzhľadom, pri ktorej sa používa špeciálna technológia tzv. „ostarenia povrchu“. V tomto roku prichádza v novej – mušľovej farebnosti! Vyniklne pri exkluzívnych rodinných domoch ako aj v mestských zónach, či historických objektoch.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/graniko/

Granum – štýlová dlažba s historickou patinou, ktorá sa dosahuje špeciálnym spôsobom opracovania. Dajú sa ňou vytvoriť príjemné zóny „jemnej romantiky“, ako protipól k zhonu každodenného života.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/granum/

Klasiko kombi – vyznačuje sa jednoduchým tvarom, klasickou čistou líniou, atraktívnou plochou a širokou škálou farebných odtieňov. V tomto roku prichádza v novej – mušľovej farebnosti! Spoločnosť Premac vybrala najžiadanejšie Klasiko prvky a uložila ich do uceleného kombiformátu.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/klasiko-kombiformat/

TerrIntak – kubický tvar dlažby kladie dôraz na symetriu povrchu. Na základe dostupného sortimentu farieb (vrátane mušľovej) je možné vytvárať rozmanité kombinácie a vzory podľa individuálneho vkusu.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/terrintak/

Calimera platne – rustikálne platne vynikajú starožitným vzhľadom. Tento je spôsobený nepravidelnými hranami a rôzne veľkými segmentmi.

www.premac.sk/zahradne-platne/calimera/

Ester platne – vyznačujú sa najmä svojou vysokou funkčnosťou a ekonomickosťou. Do ich farebnej škály patrí aj mušľová farba, ktorá si počas krátkeho času získala veľkú obľubu u zákazníkov.

www.premac.sk/zahradne-platne/ester/

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú od 1. apríla až do 31. októbra každý piatok od 8.00 do 17.00 hod. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.

Náš tip

Služba pre zákazníka

Využite službu DigiSolution, ktorá vám vopred ukáže, ako by mohol pôsobiť váš exteriér s produktmi Premac. Do fotografie, ktorú nám zašlete, zapracujeme pomocou tohto programu návrhy s použitím širokej palety našich produktov. Tak uvidíte „reálny“ vzhľad, ktorý vám pomôže vybrať si.

ZDROJ PR článok spoločnosti Premac, spol. s r.o.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.