Mušľová farba je hitom tejto sezóny

image 33910 25 v1

Nadčasová elegancia, estetická čistota výrazu, stálosť a univerzálnosť, jednoduchosť a praktickosť pokládky – to je len niekoľko výnimočných atribútov dlažbového programu spoločnosti Premac, ktorý vo svojej ponuke myslí aj na farebnú atraktívnosť. Patrí k nim aj mušľová farba, ktorá udáva na trhu trend.

Spoločnosť Premac má vo svojom bohatom portfóliu niekoľko dlažieb, ktorých zjednocujúcim motívom je príťažlivá mušľová farba. K jej prednostiam patria:
– Farebná „univerzálnosť“ – ladí s mnohými farebnými odtieňmi fasád domov
– Praktickosť – nie je na nej vidieť nečistoty a drobné poškodenia
– Zachovanie výrazu a stálosti – a to aj pod dlhšom časovom období a pod vplyvom poveternostných podmienok
– Rozmanitosť pokládky – je možná jednoduchá aj „divoká“ pokládka, pričom netreba dodržiavať farebný vzor
– Nadčasovosť – jej tvar a farebnosť vždy spája modernosť, ba až „trendovosť“, ale aj nadčasový rozmer, ktorý má platnosť aj v dlhšom časovom horizonte
– Kultivovaný dizajn – tvarová elegancia, ktorá sleduje najnovšie trendy, ale v novej úprave ponúka aj historické návraty s „retro“ nádychom.

Najžiadanejšie dlažby a platne v mušľovej farbe

Cavarino – dlažba s jasnou geometrickou štruktúrou kombinuje prvky v štýle antiky a moderny. Vďaka trom formátom (20,7 x 13,7 cm; 13,7 x 13,7 cm; 6,4 x 13,7 cm) sa dajú realizovať vzory od individuálnych riadkových až po klasickú „divokú pokládku“.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/cavarino/

Graniko – dlažba s prírodným vzhľadom, pri ktorej sa používa špeciálna technológia tzv. „ostarenia povrchu“. V tomto roku prichádza v novej – mušľovej farebnosti! Vyniklne pri exkluzívnych rodinných domoch ako aj v mestských zónach, či historických objektoch.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/graniko/

Granum – štýlová dlažba s historickou patinou, ktorá sa dosahuje špeciálnym spôsobom opracovania. Dajú sa ňou vytvoriť príjemné zóny „jemnej romantiky“, ako protipól k zhonu každodenného života.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/granum/

Klasiko kombi – vyznačuje sa jednoduchým tvarom, klasickou čistou líniou, atraktívnou plochou a širokou škálou farebných odtieňov. V tomto roku prichádza v novej – mušľovej farebnosti! Spoločnosť Premac vybrala najžiadanejšie Klasiko prvky a uložila ich do uceleného kombiformátu.

www.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/klasiko-kombiformat/

TerrIntak – kubický tvar dlažby kladie dôraz na symetriu povrchu. Na základe dostupného sortimentu farieb (vrátane mušľovej) je možné vytvárať rozmanité kombinácie a vzory podľa individuálneho vkusu.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miestewww.premac.sk/zamkova-dlazba/dlazba-pre-rodinny-dom/terrintak/

Calimera platne – rustikálne platne vynikajú starožitným vzhľadom. Tento je spôsobený nepravidelnými hranami a rôzne veľkými segmentmi.

www.premac.sk/zahradne-platne/calimera/

Ester platne – vyznačujú sa najmä svojou vysokou funkčnosťou a ekonomickosťou. Do ich farebnej škály patrí aj mušľová farba, ktorá si počas krátkeho času získala veľkú obľubu u zákazníkov.

www.premac.sk/zahradne-platne/ester/

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú od 1. apríla až do 31. októbra každý piatok od 8.00 do 17.00 hod. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.

Náš tip

Služba pre zákazníka

Využite službu DigiSolution, ktorá vám vopred ukáže, ako by mohol pôsobiť váš exteriér s produktmi Premac. Do fotografie, ktorú nám zašlete, zapracujeme pomocou tohto programu návrhy s použitím širokej palety našich produktov. Tak uvidíte „reálny“ vzhľad, ktorý vám pomôže vybrať si.

ZDROJ PR článok spoločnosti Premac, spol. s r.o.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.