Novinka s rustikálnym vzhľadom

Novinka s rustikálnym vzhľadom

Najnovším prírastkom v portfóliu firmy Premac je rustikálna dlažba Accordo v príjemnej béžovej farbe – melír Sahara. Výborne sa hodí do moderných minimalistických záhrad, do záhrad v prírodnom anglickom štýle, ale aj tam, kde čas a patina majú svoje nezabudnuteľné miesto.

Vhodná je najmä na chodníky, záhradné chodníčky, terasy, do zimných záhrad, ale aj do okolia bazénov, pretože Accordo má protišmykovú úpravu. Moderný veľkoplošný kombiformát je veľmi praktický a zároveň ponúka niekoľko zaujímavých obmien uloženia. Systém dlažby sa skladá zo štyroch rôznych formátov, pričom najväčšia dlaždica má rozmer 57 × 38 cm. Šesť centimetrov hrubá dlažba s hladkým štruktúrovaným povrchom z ušľachtilej drviny je k dispozícii aj v sivo-grafitovej a medeno-hnedej farbe, ktoré podčiarknu celkový dojem z tejto nadčasovej dlažby.

www.premac.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.