Dlažba na 1000 spôsobov

image 22207 25 v1

Ste zástancom klasiky alebo preferujete výraznejší dizajn či dekoratívnosť?
To všetko dosiahnete s jedinou dlažbou.

Dlažba TerrIntak sa prispôsobí akýmkoľvek predstavám o priestore. Vďaka širokému sortimentu farebných odtieňov s ňou vytvoríte množstvo kombinácií a vzorov – od úplne jednoduchých a klasických cez moderné a dizajnové až po vyslovene dekoratívne pestré povrchy. Použitím jemných tónov colormixu alebo mušľovej farby docielite navyše veľmi atraktívny vzhľad.

3 dôvody, prečo si vybrať dlažbu TerrIntak:

1. Jedna dlažba, množstvo vyjadrení

TerrIntak má klasický vzhľad s hladkým povrchom a charakteristický, prísne kubický tvar s dôrazom na symetriu. Od tohto roka je k dispozícii až v siedmich farebných modifikáciách, novinkou je dlažba v odtieňoch sivej a grafitovej. V ponuke sú štyri formáty, všetky s hrúbkou 8 cm. Formáty možno ukladať pravidelne lineárne, napríklad riadkovou väzbou, alebo tzv. divoko, modulovým, nepravidelným kladením. Jednotlivé kombinácie farieb, prvkov a kladenia dávajú základ nespočetným vyjadreniam priestoru.

dlažba

2. Dizajn spojený s funkčnosťou

Kreativita a výborná funkčnosť v jednom, to je spojenie charakteristické pre dlažbu TerrIntak. Vďaka ostrým hranám jej prvkov sa získavajú nepriepustné povrchové vrstvy, ktoré sú nehlučné a príjemné na prechod alebo prejazd. Dlažba sa tak veľmi dobre hodí na prejazdné plochy, pri ktorých je dôležitá čo najnižšia hlučnosť – či už ide o príjazdy k domom, do dvorov alebo ku garážam. Výborne ju však využijete aj na všetkých ostatných plochách – chodníkoch, nádvoriach, terasách alebo posedeniach okolo domov.

3. Kompatibilita a trvácnosť

TerrIntak patrí do uceleného programu spoločnosti Premac, takže sa bez problémov môže nakombinovať s ďalšími produktmi firmy. Dlažba si vyžaduje minimálnu údržbu, je odolná proti pôsobeniu chemikálií, opotrebovaniu oderom a poveternostným vplyvom. Zároveň znesie vysoké zaťaženie a umožňuje následnú funkčnosť po kladení. V prípade, že v budúcnosti budete potrebovať na ploche ďalšie stavebné úpravy či zásahy, zámkovú dlažbu jednoducho rozoberiete.


Nechajte si poradiť

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom miesteNeváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú až do 31. októbra, každý piatok od 8:00 do 17:00 hod. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, Zvolene a Košiciach nás stačí kontaktovať.

Náš tip pre vás

Využite službu DigiSolution, ktorá vám ukáže vopred, ako by mohol pôsobiť váš exteriér s produktmi Premac. Do fotografie, ktorú nám zašlete, zapracujeme pomocou tohto programu návrhy s použitím širokej palety našich produktov. Tak dostanete „reálny“ vzhľad, ktorý vám pomôže vybrať si. Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.

ZDROJ: PR článok
TEXT: Premac, spol. s r.o. 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.