Lino Fatra – podlaha, ktorá uspokojí nároky celej vašej rodiny
Galéria (16)

Lino Fatra – podlaha, ktorá uspokojí nároky celej vašej rodiny

Detské hry, vaši štvornohí miláčikovia, každodenný ruch v kuchyni, stretávanie sa s priateľmi. Rodina je živý organizmus, čo so sebou prináša aj zvýšené nároky na podlahu, ktorá sa nezničí po pár rokoch rodinnej záťaže. Ak hľadáte kvalitnú a cenovo dostupnú podlahu pre svoje rodinné kráľovstvo, potom sa poobzerajte po tradičnom line.

Galéria

Lino fatra – podlaha - LINO-ELE-DYNAMIC-X
Lino fatra – podlaha - LINO-ELE-hospital
Lino fatra – podlaha - LINO-ELE-office
Lino fatra – podlaha - LINO-Fatra-Novoflor-Extra-Amos
Lino fatra – podlaha - LINO-NFE-office
Lino fatra – podlaha - LINO-Praktik
Lino fatra – podlaha - LINO-Statik-SD
Lino fatra – podlaha - NFE-GRIT

Obľuba LINA Fatra neustále stúpa, a to predovšetkým vďaka prijateľnej cene. V porovnaní s ostatnými typmi podláh ho totiž kúpite za veľmi priaznivú cenu. Na oplátku získate dobrú a kvalitnú podlahovú krytinu do celého bytu, ktorá vydrží veľmi dlho. Podlaha LINO Fatra je vyvinutá tak, aby obstála v náročných prevádzkach, ako sú školy či nemocnice, takže si môžete byť istí, že ju len tak niečo nezničí. Rodičia sa teda s deťmi môžu naplno oddávať hrám bez strachu, že podlahu zničia alebo ju polejú. Medzi veľké prednosti podláh LINO Fatra totiž patrí vysoká odolnosť proti opotrebovaniu. Na druhej strane sa môžete spoľahnúť na zdravotnú neškodnosť podlahy.

Gazdinky iste ocenia jednoduchú údržbu tejto podlahy – nemusia sa báť, že sa pri častom utieraní podlahovina poškodí, ako to býva napr. pri drevených či laminátových podlahách. K ľahkému odstraňovaniu bežných škvŕn či nečistôt si môžu dovoliť použiť bežne dostupné čistiace prostriedky. Ďalšou výhodou vinylov oproti ostatným podlahovým krytinám je, že podlaha je príjemná na došľap a dobre tepelne izoluje. Samotné kladenie PVC podlahy je tiež veľmi jednoduché. Pri kladení môžete popustiť uzdu svojej fantázii a skombinovať jednotlivé dostupné vzory a vytvoriť tak zaujímavý vzhľad podlahy presne podľa svojich predstáv. Deti určite vo svojej izbičke uvítajú farebné kombinácie, ktoré vytvoríte napríklad z pastelových farieb kolekcie DUAL. Fatra LINO bude príjemne dopĺňať aj moderný interiér akejkoľvek ďalšej miestnosti. Preferujete prírodné motívy dreva? Alebo máte radšej modernú sivú v imitáciách kameňa či neutrálnu béžovú? Kolekcie Fatra LINO sú inšpirované aktuálnymi trendmi pri zariaďovaní interiérov a neustále sa rozrastajú, takže výber dezénov je naozaj široký. K horúcim novinkám patria dekory, ktoré verne imitujú koberce – NOVOFLOR EXTRA COMFORT. Milovníkov prírodných vzorov iste zaujmú liná, ktoré kopírujú mramor či kameň. Tieto dekory nájdete v kolekcii NOVOFLOR EXTRA GRIT. Ku klasike a jednotke medzi zákazníkmi ale patria drevené vzory, preto ponuku týchto dezénov výrobcovia ešte rozšírili. Nájdete ich v kolekciách NOVOFLOR EXTRA WOOD aj STYL a sú dobrým variantom pre všetkých, ktorí sa chcú obklopiť drevenou podlahou, ale zároveň majú požiadavky na odolný a ľahko udržiavateľný materiál.

LINO Fatra na podlahách českých domácností leží už viac ako 60 rokov, ale až nové trendy v jeho výrobe z neho robia podlahovinu, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších členov vašej domácnosti.

ZDROJ PR článok spoločnosti Fatra, a.s. 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje