image 47340 25 v1
Galéria (6)

Jednoduché ukladanie bez lepenia? FatraClick!

Pri výbere ideálnej podlahovej krytiny je dôležité zamerať sa na celý rad vlastností, či už sa jedná o design, odolnosť alebo jednoduchú údržbu. Jedným z aspektov, ktorý môže výber podlahy uľahčiť, je tiež náročnosť položenia. Podlaha, ktorú si ľahko položíte sami? Áno, je to možné! Podlaha FatraClick českej spoločnosti Fatra, ktorá slovo Click (klik) vo svojom názve nenosí len tak pre nič za nič. Je to totiž skutočne podlaha na jeden klik.

Galéria

Podlaha fatraclick
Podlaha fatraclick
Podlaha fatraclick
Podlaha fatraclick
Podlaha fatraclick

Výrobca českých vinylových podláh

Spoločnosť Fatra, a.s. je tradičným českým výrobcom vinylových podláh. Dlhoročná tradícia, vysoké nároky na kvalitu a široký sortiment túto značku radí k popredným českým výrobcom vo svete podlahových krytín. Jednou z vyhľadávaných krytín tejto značky je práve podlaha FatraClick, ktorá vyniká svojimi vlastnosťami a veľmi jednoduchou pokládkou.

Prečo podlaha FatraClick?

Konštrukcia podlahy FatraClick v sebe spojuje prednosti klasických plávajúcich a vinylových podláh. Výsledkom je podlaha so skvelými vlastnosťami. Zaujme vás nielen ľahkým kladením bez lepenia, vďaka patentovanému zámkovému systému Uniclic®, ale tiež širokým výberom dekorov, ktoré dokonale imitujú drevo, a zároveň skvelou zvukovou izoláciou. Podlaha je správnou voľbou aj pre alergikov a do detských izieb, pretože vyniká antibakteriálnou povrchovou úpravou. Pri údržbe podlahy sa navyše môžete spoľahnúť na zvýšenú odolnosť proti ušpineniu a bežným chemikáliám. Ešte nejaké plusové body? Áno, garancia 10 rokov.

Zámkový spoj Uniclic®

Tajomstvo jednoduchého položenia podlahy spočíva v patentovanom zámkovom spoji Uniclic®, ktorý umožňuje inštaláciu bez lepidla. Montáž krytiny sa vykonáva na PE fólii, ktorá slúži ako klzná podložka. Montáž podlahy ešte viac uľahčuje možnosť chodiť po podlahe v priebehu ukladania aj bezprostredne po nej.

FatraClick pod lupou

Zaujíma vás, z čoho sa jednotlivé vrstvy krytiny FatraClick skladajú? Poďme sa na krytinu pozrieť vrstvu po vrstve. Podlaha sa skladá z troch základných vrstiev. Vrchná vrstva je vyrobená z PVC materiálu s polyuretánovou úpravou s nášľapnou vrstvou. Uprostred sa nachádza HDF doska so zvýšenou odolnosťou proti vlhkosti. Spodnú časť tvorí zvukovoizolačná korková vrstva.

Hodí sa k vášmu interiéru?

Chcete vedieť, ako by podlaha FatraClick vyzerala vo vašom interiéri? Vďaka virtuálnemu showroomu podlahovín máte možnosť zvoliť si typ interiéru, farebnosť stien a nábytku v kombinácii so zvolenou podlahou.

www.fatra.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti Fatra, a.s.

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.