Spoločnosť Leier rozšírila porfólio svojich výrobkov pre vonkajšiu architektúru

spolocnost leier rozsirila porfolio svojich vyrobkov pre vonkajsiu architekturu

V ponuke sú tri nové typy dlažby

Dlažba AULA
Dlažbu AULA vystihujú jemné farbené odtiene zjavujúce sa na zľahka sa lesknúcom briliantnom povrchu, ktoré dávajú vyniknúť elegencii dlažby a distingovavnému luxusu.

Dlažba TEATRUM
Z dlažby TEATRUM s jemne sypaným povrchom vyžaruje nadšasová elegancia. V jej výzore je dôležitá súhra čistých línií, prísnej formy a jemného fungovania. Jemné spracovanie dlažby TEATRUM evokuje príjemný pocit počas chodenia, jej pevnosť umožňuje veľké zaťaženie. Je ideálnym produktom pre plochy, ktoré majú kombinované použitie.

PIAZZA GRANDE
Dlažba PIAZZA GRANDE je dlažba ideálne sa hodiaca do prostredia modernej výstavby. Lesklý povrch platne ponúka vhodný spôsob použitia na reprezentatívny chodník či terasovú dlažbu. Vo výzore jedinečne vyšľachtenej plochy je dokonale spojený súzvuk  funkcie, pohodlia a elegancie.

Dlažba LEIER je ideálna na dekoratívnu a funkčnú úpravu povrchov.

www.leier.sk –>

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.