image 43845 25 v1

Tehla HELUZ AKU KOMPAKT 21 brúsená zvukovo izoluje a redukuje konštrukčný hluk

Nová tehla HELUZ AKU KOMPAKT 21 brúsená je určená na výstavbu v bytových domoch, je vhodná v prípade rodinných domov, ale i administratívnych budov. Ide o tehlový blok, ktorý je zložený z dvoch tehlových tvaroviek spojených minerálnou vlnou. Je určený na výmurovky nenosných stien.

Táto novinka má oproti iným klasickým tehlovým materiálom rad technických zdokonalení, lepšie akustické (zvukovoizolačné) a tepelnoizolačné vlastnosti. Štíhlejšia konštrukcia vytvára väčší úžitkový priestor, a tým umožňuje dosiahnuť väčšiu úžitkovú plochu v rámci bytu. Developeri tak získajú viac predajných metrov úžitkovej plochy. Stavebné firmy ocenia jednoduchosť samotného murovania steny na polyuretánovú penu, čím sa zmenší presun hmôt na stavenisku. Vďaka unikátnej konštrukcii tehlového bloku dochádza okrem výbornej zvukovej izolácii aj k významnej redukcii konštrukčného hluku.

www.heluz.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje