Pozvánka na veľtrh pre záhradkárov a milovníkov prírody

03.08.2018
03.08.2018 (6) (0)
Pozvánka na veľtrh pre záhradkárov a milovníkov prírody

Expo center a.s. Trenčín pozýva všetkých záhradkárov na veľtrh Hurá do záhrady,  ktorý sa bude konať v dňoch 30. 8. – 1. 9. 2018.

Vystavovatelia ponúknu široký výber ovocných a okrasných stromov, zdravých trvaliek z vlastnej produkcie, trvácnych kvetov do vidieckej, ale aj modernej záhrady, ponuku spestria rôzne doplnky do záhrad (keramika, sošky, vázy, nádoby), potreby pre záhradkárov a tiež elektrické alebo motorové kosačky a ostatné profi náradie pre záhradkárov aj pre firmy - záhradníkov.

Hurá do záhrady

V rámci sprievodného programu vystúpia známe osobnosti napríklad Ing. Ivan Hričovský, DrSc., Ing. Pavel Chlouba, Ing. Eduard Jakubek, Ing. Jana Bieliková, manželia Ondejčíkovci. Pripravujú si prednášky o záhradách vo Veľkej Británie a Holandsku, o pestovaní Orchideí a Moruší, uskutoční sa ukážka rezu ovocných drevín, bonsajová a čajová šow.

Hurá do záhrady

Aj tento rok tu budú počas veľtrhu tvorcovia záhrad z obľúbenej Tv relácie Hurá do záhrady a stáli partneri Expo Centra a.s. - Slovenský zväz záhradkárov, ktorý tu vystavia sortiment ovocia, zeleniny, kvetov a okrasných drevín z okolitých regiónov.

Nebude chýbať ponuka tradičných slovenských koláčov, syrových a masových špecialít, ponuka piva a ostatných nápojov.

Počas veľtrhu bude zabezpečené odborné poradenstvo od SZZ a Hurá do záhrady.

Informácie na: www.expocenter.sk 

Komentáre

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.
Prečítajte si
Reklama