Pozvánka na veľtrh pre záhradkárov a milovníkov prírody

Pozvánka na veľtrh pre záhradkárov a milovníkov prírody

Expo center a.s. Trenčín pozýva všetkých záhradkárov na veľtrh Hurá do záhrady,  ktorý sa bude konať v dňoch 30. 8. – 1. 9. 2018.

Vystavovatelia ponúknu široký výber ovocných a okrasných stromov, zdravých trvaliek z vlastnej produkcie, trvácnych kvetov do vidieckej, ale aj modernej záhrady, ponuku spestria rôzne doplnky do záhrad (keramika, sošky, vázy, nádoby), potreby pre záhradkárov a tiež elektrické alebo motorové kosačky a ostatné profi náradie pre záhradkárov aj pre firmy – záhradníkov.

V rámci sprievodného programu vystúpia známe osobnosti napríklad Ing. Ivan Hričovský, DrSc., Ing. Pavel Chlouba, Ing. Eduard Jakubek, Ing. Jana Bieliková, manželia Ondejčíkovci. Pripravujú si prednášky o záhradách vo Veľkej Británie a Holandsku, o pestovaní Orchideí a Moruší, uskutoční sa ukážka rezu ovocných drevín, bonsajová a čajová šow.

Aj tento rok tu budú počas veľtrhu tvorcovia záhrad z obľúbenej Tv relácie Hurá do záhrady a stáli partneri Expo Centra a.s. – Slovenský zväz záhradkárov, ktorý tu vystavia sortiment ovocia, zeleniny, kvetov a okrasných drevín z okolitých regiónov.

Nebude chýbať ponuka tradičných slovenských koláčov, syrových a masových špecialít, ponuka piva a ostatných nápojov.

Počas veľtrhu bude zabezpečené odborné poradenstvo od SZZ a Hurá do záhrady.

Informácie na: www.expocenter.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.