Oplotenie – novinka s antickou patinou

Oplotenie – novinka s antickou patinou

Spoločnosť Premac prichádza tento rok s ďalšou produktovou novinkou, ktorá vášmu domovu dodá príjemnú atmosféru „zašlých vekov“.Granublok oplotenie obsahuje nádych antickej patiny, ktorá má príchuť lákavej nostalgie, ale aj trendový rozmer atraktívneho súčasného dizajnu.

Nadčasovosť mu poskytuje špeciálna technika „ostarenia“, pričom ideálny je v kombinácii s dlažbou Graniko alebo Granum, čím získa váš domov jednotný vzhľad. Plot je možné doplniť zámočníckym kovaním, resp. drevenou výplňou. Ponúka sa v štyroch farebných odtieňoch – sivej, grafitovej, okrovej a hnedej a v troch formátoch: 36x18x18 cm, 18x18x18 cm a 21x24x7 cm (krycia platňa). Je tak skvelým prostriedkom na rôzne typy plotov s pestrou farebnou, ale aj výrazovou škálou.

Cena: od 4,32 EUR s DPH/ m2

Viac na www.premac.sk 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.