Novembrový Môj dom už v predaji

Novembrový Môj dom už v predaji

Naozaj, už „strašíme“ s Vianocami. Pretože ak sa chcete na tieto úžasné sviatky pripraviť v pohode, precízne a nie zbytočne draho, potrebujete na to dostatok času. V najnovšom čísle časopisu Môj dom nájdete množstvo inšpirácií, ako pripraviť netradičné vianočné stromčeky aj výzdobu „za babku“, zavedieme vás na návštevu do originálnych bytov a domov z celého sveta, pomôžeme vám štýlovo napiecť, zariadiť malú kúpeľňu aj príjemne farebné bývanie, poradíme s výberom kozuba aj rastlín, ktoré oživia záhradu aj v zime. 

Samozrejme, nechýba ani pravidelný redakčný test či rady interiérového architekta. Novembrový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 3. 11.

Najnovší Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom Mojom dome nájdete:

Spojila ich biela

Tradičné, industriálne aj rustikálne kúsky bok po boku v modernom priestore. Ak farebná škála ostane pod kontrolou, ani takáto divoká kombinácia nemusí pôsobiť nesúrodo, práve naopak.

Vianoce v prívetivom Kente

V novembrovom Mojom dome navštívime útulný domov interiérovej dizajnérky Sophie a jej rodiny, ktorý je skvelou inšpiráciou nielen pri prípravách na blížiace sa vianočné sviatky.

Vianočné nápady za babku

Vyrobiť či kúpiť? Trendom týchto Vianoc je výzdoba zložená z množstva dekorácií, ktoré si možno poľahky vlastnoručne vyrobiť. Takže či už nájdete inšpiráciu, alebo len tip na nákup, Vianoce v štýle handmade sa blížia.

Alternatívne vianočné stromčeky

V najnovšom čísle Môjho domu prinášame nápady pre tých, ktorí majú radi zmenu a držia krok s dobou. Nebojte sa experimentovať – fantázii pri vytváraní vlastného stromčeka z rebríka, konárov alebo nástennej koláže sa medze nekladú.

Zozbierané so šarmom

V tomto dome neostalo len pri jednoduchom naplnení potrieb rodinného bývania. Je zároveň ukážkou výnimočného zmyslu pre dizajn aj priestorom, do ktorého sa nenútene začlenila globálna zbierka zaujímavých predmetov.

Odkliata veža

V októbrovom vydaní časopisu Môj dom vás zavedieme na návštevu aj do podkrovného bytu neďaleko centra Prahy, v ktorom nie je o nápadité riešenia núdza. Najskôr však musela architektka vyslobodiť pôvodne skryté priestory, ktoré sú ich podstatnou súčasťou.

Byt plný zrkadiel

Moderná rekonštrukcia tohto priestranného trojizbového bytu je výsledkom spolupráce dvoch odvážnych mladých dám. Aj vďaka tomu v sebe spája ženskosť, jemnosť, a tiež slušnú dávku extravagancie.

Z kobky krásna kúpeľňa

V rubrike riešenie sa tento mesiac venujeme téme, ktorá sa dotýka mnohých – malej a tmavej kúpeľni. Architekt Michal Ondrejčo vám predvedie, ako ju zmeniť na príjemný priestor plný svetla. 

W cafe

Poďte sa s nami opäť inšpirovať do interiéru kaviarne. Tentoraz v štýle útulného industriálu, ktorý má určite čo ponúknuť.

Kuchynské zahriatie

Príchod chladných dní prebúdza rúru na pečenie z letného spánku. Ktoré spotrebiče pomôžu aj neskúseným gazdinkám vyčarovať vláčne koláče, šťavnaté mäso či chrumkavý chlebík bez spálenín?

Test odšťavovačov

Trvá len chvíľku, kým sa kôpka ovocia premení na šťavu, džús alebo ovocnú dreň. Vďaka odšťavovačom možno v domácnosti zužitkovať prebytky ovocia a zeleniny zo záhradky aj lacné sezónne ovocie od farmárov či z obchodov..Ako splnili rôzne typy svoju úlohu, a ktorý nám pripadal najšikovnejší, sa dozviete v našom novembrovom teste.

Keď sa zimou záhradkárčenie nekončí

S príchodom prvých chladných dní záhrada stratí svoju pestrosť i vône a je najvyšší čas správne ju zazimovať a sústrediť sa na jej zimný pôvab. Popritom však netreba zabúdať ani na rad pestovateľských činností v interiéri.

Adventný veniec, ktorý nenudí

Neodmysliteľný symbol prichádzajúcich vianočných sviatkov môže mať naozaj rôzne podoby. V novembrovom Mojom dome sme stavili na prírodné materiály a nápaditú farebnosť – na odtiene blízke marsale, farbe tohto roka.

Čierny kváder, biele srdce

Do prostej čiernej „škatuľky“ vtesnal architekt všetko, čo rodina s dvoma deťmi potrebovala – aj napriek minimálnemu pozemku si tu môžu užívať vytúžené súkromie aj dostatok svetla a priestoru. Za mnohé z toho vďačia bielemu átriu.

Dom s vôňou benzínu

V novembrovom vydaní Môjho domu môžete s nami navštíviť aj dom, v ktorom hrajú prím autá. Vďaka šikovným architektom tu však dostal výraz „bývanie nad garážou“ úplne nový význam.

Trendy v stavbe kozubov na drevo

Začíname s novým seriálom! Poradíme vám v ňom na čo si dať pri výbere kozuba pozor, aby sa z dobrého sluhu nestal zlý pán, aj ako sa zorientovať v záplave produktov a informácií.

Predplatné časopisu Môj dom

Ukážka z časopisu:

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.