Čistenie podláh bez vody, bez vedra
Galéria (6)

Čistenie podláh bez vody, bez vedra

Tiež sa vám stáva, že podlahu zotriete, vyleštíte a vtom vbehnú dnu deti zo záhrady v špinavých topánkach? Alebo sa tadiaľ prejde váš pes a zanechá na podlahe chĺpky? Tiež si pamätáte, ako ste pri upratovaní často kľačali a potom vás boleli kolená? Neskôr ste omotávali handru okolo metly, ale museli ste ju šmýkať vo vedierku? S tým je koniec! 

Galéria

Bona aktuality
Bona aktuality
Bona aktuality
Bona aktuality - 2014_07_20_BSM_NEW_BABY
Bona aktuality

bonaBona pre vás vyvinula jednoduchý spôsob čistenia podláh, aby vaše podlahy boli čisté a bez šmúh, vyzerali dobre a vy ste sa cítili skvele. Čistiaci systém Bona Spray Mop Express je jednoduchý, efektívny a bezpečný spôsob starostlivosti o všetky typy podláh. Takže či už máte drevenú lakovanú podlahu, voskovanú či olejovanú, alebo keramickú dlažbu, marmoleum, vinyl či PVC, postaráte sa hravo o to, aby váš domov bol zdravý a bezpečný, a to vďaka čistiacemu systému Bona Spray Mop Express na každodenné upratovanie podláh.

Každá mamička vie, aké je pri každodennom fungovaní domácnosti niekedy zložité udržať podlahy čisté. Bona Spray Mop Express je šikovný pomocník, na ktorého sa pri upratovaní môžete vždy spoľahnúť. Vďaka systému Bona Spray Mop Express veľmi ľahko udržíte svoje podlahy čisté a bezpečné pre svoje deti aj pre domácich maznáčikov.

Naše produkty sú ohľaduplné k životnému prostrediu a obsahujú iba minimum chemických látok. Vďaka týmto vlastnostiam získali produkty Bona certifikáciu GREENGUARD.

Bona Spray Mop ExpressBona Spray Mop Express

– jednoduché a pohodlné ovládanie
– ľahké a rýchle čistenie
– rýchle schnutie podlahy, nezanecháva škvrny
– znovu naplniteľná náplň
– vhodný na všetky typy podláh
– šetrný k životnému prostrediu

Naše produkty si zakúpite v e-shope na www.bonaspraymop.cz a www.bonaspraymop.sk

zdroj: BONA CR spol. s r. o

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje