image 28966 25 v1

Najlepšia ekologická voľba pre ošetrenie a dekoráciu dreva v interiéri

Olej je jedna z najrýchlejšie rastúcich kategórií v starostlivosti o drevo. Olej ošetrený povrch celkom neuzavrie, takže drevo môže dýchať. Zanechá mu prirodzený vzhľad a zvýrazní jeho kresbu.

Tekutý prostriedok na vodnej báze prírodných voskov a olejov je ideálny na ochranné a dekoratívne nátery drevených podláh, nábytku, obkladov, schodíšť a schodov. VOSKOVÝ OLEJ je vhodný aj nátery detských hračiek a detského nábytku a podkladov, ktoré prichádzajú do priameho kontaktu so suchými potravinami.

VOSKOVÝ OLEJ vytvára na povrchu dreva ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje prenikaniu vody dreva. Je prirodzene matný, nežltne, je samoleštiaci, umývateľný a ľahko čistiteľný. Jednoduchú aplikáciu štetcom zvládne každý. Z ponuky 6 moderných štýlových odtieňov (Natural, Buk, Dub biely, Dub prírodný, Dub sivý a tmavší Wenge) si ľahko vyberiete.

Novinku hľadajte v sieti predajní Dom Farieb a v každej dobrej predajni farieb a lakov.

www.balakryl.sk / www.ppgdeco.sk

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.

Kde sa diskutuje