Nové vodou riediteľné lazúry od Caparolu
Galéria (6)

Nové vodou riediteľné lazúry od Caparolu

Drevo prináša príjemnú atmosféru do našich domovou aj vonkajších priestorov. Drevo však potrebuje zvláštnu ochranu. S produktmi  vodou riediteľných lazúr Alpina sa môžete plne spoľahnúť na správnu starostlivosť o vaše drevené konštrukcie.

Galéria

Lazúry od caparolu - AF130482_0,75L_Aqua_Terasse_sm_CZ_SK
Lazúry od caparolu - Express-grund-cz
Lazúry od caparolu - holzlasur
Lazúry od caparolu - toplasur
Osadenie radiátora

Alpina ExpressGrund je základný náter na vodnej báze, ktorý vďaka otvoreným pórom preniká hlboko do dreva. Zaisťuje rovnomernú nasiakavosť a tím zlepšuje podmienky pre následné nátery v exteriéri. Alpina ExpressGrund je vhodný pre balkóny, obklady, ploty, pergoly, prístrešky pre auta, drevené domy.

Alpina Holzlasur je ekologická, tenkovrstvá lazúra na vodnej báze na drevené materiály v exteriéri ako a aj interiéri. Lazúra je s minimálnym zápachom ma vynikajúcu priľnavosť a plniacu schopnosť a ľahké spracovanie. Alpina Holzlasur sa vynikajúco hodí na drevené obklady stien a stropov, ploty, balkónové obklady, lepené nosníky a drevené domy.

Alpina Toplasur je strednovrstvá lazúra na vodnej báze, gélovej konzistencie, šetrná k životnému prostrediu určená pre vonkajšie použitie .Je odolná proti poveternostným vplyvom a chráni drevo proti vlhkosti a extrémnemu počasiu. Táto povrchová úprava je ideálna pre aplikáciu na steny drevodomov , zimné záhrady, okná a dvere.

Alpina Terrassenől je ochranný olej na báze modifikovaných prírodných olejov, ktorý preniká hlboko do dreva. Pigmentované odtiene chránia drevo pred UV žiarením. Alpina Terrassenől je vhodná pre fasádne obklady, balkóny, záhradný nábytok, drevené terasy, pergoly, drevené domy.

www.caparol.sk 

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.