Máte ešte niekoľko dní na výhodný nákup strešných okien

image 34129 25 v1

Ak uvažujete nad rekonštrukciou strechy alebo modernizáciou podkrovia, ostáva vám ešte niekoľko dní, aby ste využili výhodnú akciu spoločnosti VELUX.

Každý z vás môže využiť výhodnú akciu, bez ohľadu na to, či sa pripravujete na rozsiahlu rekonštrukciu, alebo len plánujete vymeniť staré strešné okná za nové. Akcia platí na výrobky zakúpené v období od 15. apríla do 15. júna 2016. Akciu si môžete uplatniť do 30. júna 2016.

Princíp cenovej akcie spočíva v kúpe výrobkov VELUX, za ktoré vám spoločnosť vráti istú sumu – tá závisí od zaradenia do produktových kategórií. Napríklad v prípade kúpy diaľkovo ovládanej vonkajšej rolety môžete získať späť až 50 €.

Na podporu akcie vytvorila spoločnosť VELUX na svojom webe špeciálnu podstránku – velux.sk/zdravebyvanie. Prináša tipy a praktické ukážky, ako vytvoriť zdravú domácnosť.

Akcia sa vzťahuje na strešné okná z triedy Štandard Plus a Premium a tiež na strešné okná vybavené systémom diaľkového ovládania VELUX INTEGRA® a SOLAR. Súčasťou akčnej ponuky sú tiež diaľkovo ovládané vonkajšie rolety. Všetky informácie o akcii môžete nájsť na podstránke www.velux.sk/akcia.


      Pred a po: rekonštrukcia prinesie pod strechu osvieženie. 

www.velux.sk/zdravebyvanie 

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.