Kúpte diaľkovo ovládanú vonkajšiu roletu VELUX a ušetrite!

image 40845 25 v1

Zabezpečiť tepelný komfort v interiéri počas leta možno viacerými spôsobmi. Jedným z tých najprirodzenejších je inštalácia vonkajšieho tienenia. Ak uvažujete nad jeho kúpou v podstrešných priestoroch, rozhodovanie vám môže uľahčiť akcia spoločnosti VELUX. Firma vám teraz totiž vráti pri kúpe diaľkovo ovládanej vonkajšej rolety typu SML a SSL čiastku 50 eur z nákupu. Akcia trvá do 30. júna 2017.

Stačí, ak zákazníci zaregistrujú doklad o jej zakúpení na špeciálne vytvorenej webovej podstránke spoločnosti VELUX. Akciu si môžu uplatniť do 15. júla 2017. Spoločnosť VELUX vráti koncovému zákazníkovi späť 50 € za každú zakúpenú diaľkovo ovládanú vonkajšiu roletu SML a SSL.

Diaľkovo ovládaná roleta poskytuje maximálny komfort. 

V prospech vonkajšej rolety hovorí aj týchto päť faktorov:

– je schopná úplne zatemniť miestnosť a tak poskytnúť prvotriedne podmienky pre kvalitný popoludňajší, aj nočný spánok;

– izoluje hluk z dažďa a krupobitia až o 3 dB;

– je prirodzeným riešením, ktoré zabraňuje teplu vstúpiť do interiéru – interiérovú teplotu znižuje o 7°C;

– v zime, naopak, pri zatiahnutí zabraňuje tepelným únikom – v interiéri ich tak ostáva až o 17 % viac, ako bez nej;

– zaisťuje lepší pocit bezpečnosti a ochranu súkromia.

Všetky informácie a kompletné pravidlá o predajnej akcii na diaľkovo ovládanú vonkajšiu roletu možno nájsť na podstránke www.velux.sk/akcia.

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.