Proti horúčave v podkroví pomôže vonkajšia roleta VELUX

Zdroj: Velux

Slováci sa v posledných rokoch čoraz častejšie stretávajú aj doma s tropickými letnými teplotami a preto hľadajú spôsoby, ako ochladiť svoje domy a byty. V podkroví je najúčinnejšou ochranou pred teplom vonkajšia roleta na strešné okno, ktorá odrazí teplo ešte pred okennou tabuľou.

Vonkajšia roleta VELUX zachytí približne 95 % slnečných lúčov, čím zníži teplotu v interiéri až o 7 ° C. V zime naopak okno izoluje a znižuje tepelné straty až o 17%. Pri intenzívnej búrke, daždi alebo v prípade krupobitia roleta navyše tlmí hluk a chráni strešné okno pred poškodením. Ďalšou výhodou je možnosť úplného zatemnenia miestnosti pre dokonalé súkromie a nerušený spánok. Pre uľahčenie manipulácie ponúka VELUX roletu s diaľkovým ovládaním na elektrický alebo solárny pohon. Po novom je možné zapojiť ju aj do inteligentného systému VELUX ACTIVE, ktorý sleduje informácie o počasí a sám stiahne roletu ešte skôr, než sa do okna oprie slnko.

Zdroj: Velux

www.velux.sk/roleta

Komentáre

Pridať komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.