Viac komfortu pod strechou aj počas jesene

Viac komfortu pod strechou aj počas jesene

Aj keď sa počas jesene dni skracujú a vy máte pocit, že intenzita slnečných lúčov klesá, nie je tomu celkom tak. Často práve nežiaduce slnečné lúče vedia znepríjemniť pobyt v interiéri.

V takej situácii prichádzajú na rad tieniace doplnky. S energetickým balíčkom FOP od spoločnosti VELUX teraz môžete tieniť v interiéri z interiérovej aj exteriérovej strany naraz. A popritom ušetríte až 15 %.

Súčasťou balíčka je vonkajšia markíza a vnútorná dvojito plisovaná roleta. Markíza sa stará o interiér z vonkajšej strany – zabraňuje prehrievaniu, no vďaka svojej sieťovanej štruktúre poskytuje výhľad von z miestnosti. Inštalovať aj ovládať ju možno veľmi jednoducho – z pohodlia miestnosti. Dvojito plisovaná roleta je k dispozícii v dvanástich farebných možnostiach, má zatemňujúcu funkciu a zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti až o 21 %. Na okne ju možno polohovať podľa toho, ako vám to vyhovuje – vo vrchnej, v spodnej časti alebo v strede okna. Jej inštalácia vďaka systému Pick&Click!™ trvá len niekoľko minút.

www.velux.sk/vyrobky/rolety-a-zaluzie/zvyhodnene-balicky

www.velux.sk  

Komentáre

Pridaj komentár

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám ani na ňu nebudeme nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov. Ak sa vám nechce zakaždým zadávať prezývku a email, využite možnosť bezplatnej registrácie.