Viac komfortu pod strechou aj počas jesene

Viac komfortu pod strechou aj počas jesene

Aj keď sa počas jesene dni skracujú a vy máte pocit, že intenzita slnečných lúčov klesá, nie je tomu celkom tak. Často práve nežiaduce slnečné lúče vedia znepríjemniť pobyt v interiéri.

V takej situácii prichádzajú na rad tieniace doplnky. S energetickým balíčkom FOP od spoločnosti VELUX teraz môžete tieniť v interiéri z interiérovej aj exteriérovej strany naraz. A popritom ušetríte až 15 %.

Súčasťou balíčka je vonkajšia markíza a vnútorná dvojito plisovaná roleta. Markíza sa stará o interiér z vonkajšej strany – zabraňuje prehrievaniu, no vďaka svojej sieťovanej štruktúre poskytuje výhľad von z miestnosti. Inštalovať aj ovládať ju možno veľmi jednoducho – z pohodlia miestnosti. Dvojito plisovaná roleta je k dispozícii v dvanástich farebných možnostiach, má zatemňujúcu funkciu a zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti až o 21 %. Na okne ju možno polohovať podľa toho, ako vám to vyhovuje – vo vrchnej, v spodnej časti alebo v strede okna. Jej inštalácia vďaka systému Pick&Click!™ trvá len niekoľko minút.

www.velux.sk/vyrobky/rolety-a-zaluzie/zvyhodnene-balicky

www.velux.sk  

Emailová adresa nebude zverejnená, poskytnutá iným osobám a nebudeme na ňu nič posielať. Je však nutná na prevádzku diskusií. Pozrite si naše podmienky spracovania osobných údajov.

Ak sa vám nechce zakaždým zadávať meno a email, využite možnosť prihlásiť sa.